Demirören, istifa edecek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Demirören, istifa edecek
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, camiada yaşanan sıkıntıların ardından görevi bırakma kararı aldığını açıkladı.

Tatil yaptığı Antalya'da Haber Türk Televizyonu'ndan Tuğrul Yenidoğan'a açıklamalarda bulunan başkan Demirören, Sivasspor maçı sonrasında yönetim kuruluna,"Bu işin böyle gideceği yok. Bırakalım, kongre kararı alalım" diyerek istifa edebileceğini söyledi.

abuvice

abuvice

Üye
Bence bjk için daha iyi olur..

Caine

Caine

Üye
hayırlısı neyse o olur inşallah

sambadisakkarit

Üye
Birliktelikler taraflara zarar verir hale gelmişse bu birliktelikleri sürdürmenin bir anlamı yok.

Eğer gerçekleşirse ilk kez bir başkanın böyle onurlu bir davranış sergilediğine şahit olacağım.

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
onurlu bi davranis ama
durumu duzeltcegini sanmam
bence sorun takimda

sambadisakkarit

Üye
Beşiktaş'ın defansı tecrübeli oyuncu sıkıntısı çekiyor. Orta sahada ise topla oynamayı seven çok adam var ama birlikte oynayamıyorlar. Forvetteki adamlar birbirinin aynısı... Bir Hakan Şükür, Anelka yok Beşiktaş'ta. Carew yakışıyordu ya da Nouma olsaydı belki...

kingenes

kingenes

Üye
Ben artık bjk için neyin iyi neyin kötü olcağını kestiremiyorum...ne yapıldıysa ters tepiyo

slayer

Üye
hiç olmazsa onurlu başkanlarımız var... sende istifa et............
bütün suç oyuncularda... Sözleşme imzaladığında formayı öperler.... Canları sıkılınca maça çıkmazlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt