Demirel'den bayram tebriği!


d€rVish

d€rVish

Üye
Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Turgay Demirel, Kurban Bayramı ile ilgili bir kutlama mesajı yayınlandı.

Demirel mesajında şunları kaydetti:

''Birlik ve yardımlaşma duygularını en yoğun biçimde yaşadığımız bir Kurban Bayramı'nı daha hep birlikte karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Başta Türk basketbolunun bugünlere gelmesinde emeği geçmiş değerli büyüklerimiz olmak üzere, kulüplerimizin, oyuncularımızın, teknik ve idari kadroların, hakemlerimizin, sponsorlarımızın, medya ve siz basketbolseverler olmak üzere tüm Türk halkının Kurban Bayramı'nı kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.''


 

Benzer Konular

Cevap
1
Görüntüleme
425
Marco Laren
EroL
Cevap
0
Görüntüleme
752
EroL
EroL
Cevap
0
Görüntüleme
727
EroL
EroL
Cevap
1
Görüntüleme
786
PremiumWork
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt