Değişim şart...bjk


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
Fransız hoca takviye istedi. Başkan "Pahalı transfer zor" dedi. Tigana da "Benim listem hazır, 2. yarı yeni isimler gerekli" ifadesini kullandı.


Bütçemiz Ne Kadar Olacak?
Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana, devre arasında operasyon yapılmasının şart olduğunu söyledi. Fransız hocanın başkan Demirören'e, "Transfer gerekli, bu konudaki hareket kabiliyetimiz nedir?" diye sorduğu, Demirören'in "Transfer yapacağız, fakat kulübün şartları büyük transfer bütçesine fırsat vermiyor. Ancak yerli ve yabancı takviyeler yapabilirsiniz" yanıtını verdiği öğrenildi. Morali bozulan Tigana bunun üzerine "Önce yer açmalıyız" dedi.

Vasat Yabancı İstemem
Bazı oyuncuları göndermeden transfer yapmanın anlamı olmadığını belirten Tigana, "Önce bu şartları oluşturun, ardından transfer yapalım. Operasyonu size bırakıyorum. Getireceğim oyuncular var ancak gerçeklerle hareket etmek zorundayız. Vasat yabancı almaktansa, genç Türk oyuncularla çalışmayı tercih ederim. Ama benim fikrim, yine de transfer yapılması yönünde" diye konuştu.
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Rızaya yaptılar pahalı transferleri tiganaya yok.. :İlginç..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt