Değişen Bir Şey Yok

 • 6 Ekim 2013
 • 250 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Gerçek şu:


  1- İlk 4 haftanın koşan, basan, Beşiktaş'ı dün akşamkinden farklıydı.
  2- Son 2 hafta kaybeden Beşiktaş, kazanmak için gerekeni yapamadı.


  Derbi ile akordu bozulan Beşiktaş hala kendine gelemedi. Pas trafiğinde başarısız Gökhan ve Olcay'la kanatları sıkıntılı Beşiktaş'ta, Atiba ve Veli çalışkan ama etkili olmaktan uzaktı. Sahada fark yaratacak ve ''orkestra şefi benim'' diyecek kimse yoktu. 62. dakikada sağ çaprazdan bulduğu pozisyonda Eneramo'nun yapamadığını F.Bahçeli Sow aynı pozisyonda iki defa golle sonuçlandırdı. Eneramo'nun yerini alan Ömer ilk maçında ilk golünü atmayı başardı.


  Gelelim Fernandes'e... 4 numaralı forma giyiyor. Ama 4x4'lük performans sergilediğinde Beşiktaş hedefe varıyor. Dün akşam goldeki asistinin ve 100. maçının hatırına iyi oynadı dersek, haksızlık etmiş oluruz ondan çok şey bekleyenlere... Samet Aybaba'dan sonra Ertuğrul Sağlam da Beşiktaş'ı devirmek, Beşiktaş çocuklarının Beşiktaş'ı yenebileceğini göstermek istedi. Ama Eskişehirspor, Erman ve Aytaç'ın şutu dışında hiç pozitif atak yapamadı.

  SONUÇ:


  1- Bu futbol şampiyonluk yarışında Beşiktaş'a yetmez. Almeida, Oğuzhan ve Motta yokluğunda bu yedek kulübesi de yetmez.


  2- Bilic'in sahadaki varlığı tribünden bakışından çok daha fayda sağlıyor Beşiktaş'a, Bilic hemen sahaya dönmeli. İşin özü Bilic'siz Kartal'da değişen bir şey yok.

  MAÇIN İYİSİ

  Necip ve Veli de çalışkandı ama ben Atiba'dan yanayım.

  MAÇIN KÖTÜSÜ

  Necati bu gidiş nereye?

  İlker Yasin / Hürriyet
   


  Yazan: scarface006

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 16:01