Defol Bush Deperim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paratoner

Üye
    Konu Sahibi
Defol Bush Deperim

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

symbianboy

Üye
:lol2: :lol2: şakası yok gibi

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
illa america'yıda kendimize düşman edeceğiz..Adamı maymuna benzetiyorlar eşşekten çifte yediriyorlar yapmadıkları yok dünya hakimi America Türkler için olumlu baksın :wacko:

cllgr

cllgr

Üye
bush yerinde olmak istemem.depermi deper eşşek bu bellimi olur.o bile anlamış bush ne oldugunu. :artı:

gentleman

gentleman

Üye
hiç espirisi yok

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Originally posted by ChaLLenGeR@Oct 29 2005, 07:53 PM
illa america'yıda kendimize düşman edeceğiz..Adamı maymuna benzetiyorlar eşşekten çifte yediriyorlar yapmadıkları yok dünya hakimi America Türkler için olumlu baksın :wacko:
[post=201708]Quoted post[/post]​
Ne den şidmi o büyük diye ona mı yılışacaz :nono: kesınlıkle ve şiddetle karşı cıkıyorum dediğine sana yakıstıramadım wallah yaww :off:

kurt bey

kurt bey

Üye
:eksi: :eksi: :eksi: :eksi: :eksi:

vista

Üye
oy oy oy oy öldüm koptum gülmekten :lol2:

iyi yazışmalar / vista

fcinar53

Üye
Originally posted by D3N1Z+Oct 29 2005, 10:22 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(D3N1Z &#064; Oct 29 2005, 10:22 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ChaLLenGeR@Oct 29 2005, 07:53 PM
illa america&#39;yıda kendimize düşman edeceğiz..Adamı maymuna benzetiyorlar eşşekten çifte yediriyorlar yapmadıkları yok dünya hakimi America Türkler için olumlu baksın :wacko:
[post=201708]Quoted post[/post]​
Ne den şidmi o büyük diye ona mı yılışacaz :nono: kesınlıkle ve şiddetle karşı cıkıyorum dediğine sana yakıstıramadım wallah yaww :off:
[post=201798]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
birincisi dünya hakimi amerika değil ikinci olarakta o şerfsizlerin neyine yanaşalım ya
binlerce insan bazı şeylerde hemfikirse sebebini araştır

muraoyak

Üye
:D :kop:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
deper walla hiç şakası yok :P

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Şimdi 1 şidik dünyayı yöneten usa buna zaten bir şey diyemeyiz ama bize de huk metmesine karşı çıkmalıyız heel şu incirlik konusu beni dellendiriyor :nono:

levelman92

Üye
deptim mi tam deper

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
cok kötü halitcim olmamıs :eksi:

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
cok kötü halitcim olmamıs :eksi:

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
hiç iyi olmamıs :eksi:

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
hiç iyi olmamıs :eksi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt