Dayan Özer çok az kaldı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dayan Özer çok az kaldı!

Ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle sezon başında bıçak altına yatan ve uzun süre takımdan ayrı kalan Özer, nihayet Sheriff maçında 18’e girdi ancak oynama konusunda yine Daum’a takıldı. Bazı yöneticiler, “Keşke 15 dakikalığına da olsa oynatsaydı” derken, Alman hoca, “Özer’i oynatacağım zamanı ben biliyorum. Çok az kaldı” sözleriyle yakın bir tarih için yeşil ışık yaktı. Bu arada Fenerbahçe Dergisi’ne konuşan Özer, iddialı sözler sarfetti.
‘En çok zorlayan Carlos’
Sezon boyunca yenilgi sayısını çok az tutmaları gerektiğine dikkat çeken genç oyuncu, “Aslında takımın bu yapısıyla hiç mağlubiyet almamalıyız. Çok güçlü bir takımız. Göze hoş gelecek oyun sergilemeliyiz. İnsan Alex’i izlerken ister istemez heyecanlanıyor. Çünkü her an her şeyi yapabilecek kapasitede biri. İlk geldiği yıl Yattara da bende aynı etkiyi bırakmıştı. Zorlayan oyuncu ise Roberto Carlos oldu. Ben de, daha fazla zorlamasın diye onunla aynı takıma geldim” dedi. Özer, Ankarasporlu eski takım arkadaşlarının durumuna çok üzüldüğünü sözlerine ekledi.

zibidi39

zibidi39

Üye
inş bu cocukta dıger turk futbolcular gıbı unutulup gıtmez

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İnşallah..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gerçekten inanılmaz yetenekleri olan çok kaliteli bir oyuncu...

Oynadığı sürece kesinlikle kendini kanıtlayacaktır..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Facebook'ta bir iki videosunu izledim. Yetenek bakımından bir numara.:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...