dawet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teta

Üye
    Konu Sahibi
dawet
merhaba arkadaşlar gördüğüm üzre sitede sadece cep telefonu yada teknolojik geilşmelere degil güncel gelişmelere de yoğun talep war isterseniz guncel olaylara turkıyenın ılıskılerıne awrupa bırlığıne kısacası bızı ılgılendıren konulara tepkımızı koyalım yorumumuzu ekleyelım hepimiz bu ülkenin cocuklarıyız zannediyorumkı politika konusmak yasak falan deil zaten politika iki yüzlülük sanatı demektir yunanca.türkçemizde böyle kelimeler bulunmaz halkımızda bilmez neyse bu işe girişmek isteyenler genelden mesaj atsın bana ;;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
sanki iş ilanı gibi oldu..hele bi aranıza katıldım filan deseydin..ne bu böle gelir gelmez..ama neyse hoşgeldin..

the_patriot

Üye
Originally posted by teta@Aug 28 2005, 11:08 PM
merhaba arkadaşlar gördüğüm üzre sitede sadece cep telefonu yada teknolojik geilşmelere degil güncel gelişmelere de yoğun talep war isterseniz guncel olaylara turkıyenın ılıskılerıne awrupa bırlığıne kısacası bızı ılgılendıren konulara tepkımızı koyalım yorumumuzu ekleyelım hepimiz bu ülkenin cocuklarıyız zannediyorumkı politika konusmak yasak falan deil zaten politika iki yüzlülük sanatı demektir yunanca.türkçemizde böyle kelimeler bulunmaz halkımızda bilmez neyse bu işe girişmek isteyenler genelden mesaj atsın bana ;;)
[post=147258]Quoted post[/post]​

genelden mesaj atma mı :wacko:

surfer

Üye
Sanırım PM ile ilgili bir karısıklık olmus.

msw

msw

Üye
Bu nebiçim iş anlamadım

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Arkadaş siyaset'e meraklı olanların kendisiyle PM'den iletişim kurmalarını istemiş, galiba siyasetçi yapacak !!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:wacko: :wacko:

surfer

Üye
Arkadas sanırım biraz politika konusalım demiş. Öneri getirmiş.
İsteyen buyursun konussun . Forumun huzurunu kacırmamak kaydıyla herkes her konuda yazabilir. ;;)

Ozan

Ozan

Admin
Siyasi ve politik , kışkırtıcı içeriğe girmeden fikirler paylaşılabilir.

surfer

Üye
Ben de öyle düşünmüştüm.
Demokratik bir platform olma özelligimizi kaybetmemekten yanayım.

teta

Üye
    Konu Sahibi
:oke: genaral tesekkurler konu kapatılmıstı demokratık ortamlara yakısmamıstı ama kısa sure ıcerısınde duzeltılmesı benı memnun ettı sımdı benım bazı konulara aot planlarım war tartısma fıkır alıs werısı seklınde yanı bılımsel buradan tum arkadaslarada seslenıyorum konuya yada pm ye bu konu hakkında bı fıkırlerı onerılerı warsa beraber maxicep sıyaset forumu acalım oradan konusalım acık kawgasız fıkır paylasımı demokrasıye yakısır bı sekılde SANSURSUZ yapalım dıyorum kapatmadan tabı kufurdur kawgadr ayrı konu teta 8)

surfer

Üye
Fikrin oldukca hoş ancak sitemizin genel yapısı ve icerik özellikleri siyaset adı altında ayrı bir kategori acılmasına uygun degil.
Ancak "Konu Dışı" kategorisi altında bu tur konuları kurallar dahilinde dilediginiz bicimde tartısmaya acabilirsiniz.

Caine

Caine

Üye
:huh: :blink: :wacko: ne?

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
ya herkes nie şaştı bukadar...sadece arkadaş politika konuşmak istiyor(!).yane öle gözlerinizi yukarı dikmeyin hemen...

S1FR3K1R1C1

Üye
anlamadım da :( :'( :haha:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
:mellow: nası oluo anlamadım???

Zero

Zero

Üye
Arkadaşlar ortada bazı yanlış anlamalar var. Üzerinde yeterince düşünülmeden bazı açıklamalar yapılmış Konu bu noktadan itibaren yönetimin sorunudur ve sorun çözülene kadar da konu kapatılmıştır. Yanlış anlaşılmalar giderildikten sonra ihtiyaç olması halinde açıklama yapılacaktır..

Saygılar..

Ozan

Ozan

Admin
Şahsen ne yapmaya çalıştıgınızı anlama amaçlı konuyu açtım ve yorumlarınız gelmiş fakat yorumlara baglı olarak, konunun siyasal tartışma boyutuna gideceği anlaşıldıgından konunun tamamen kapatılmasına yönetim olarak karar verilmiştir.

Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt