Daumun yerine Le Guen....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Daumun yerine Le Guen....
Yeni sezona Lyon modeli

F.Bahçe'de Daum tartışılırken, kapalı kapılar ardında Lyon'un hocası Le Guen ve üç yıldız oyuncunun adı konuşuluyor

Fransız ihtilali

F.Bahçe'de kapalı kapılar ardında O. Lyon'un hocası Le Guen ve üç yıldızın adı konuşuluyor.

F.Bahçe'de teknik direktör Christoph Daum'a duyulan güven bir hayli azalırken, gelecek sezon için yeni isimler gündeme gelmeye başladı. F.Bahçe'de kapalı kapılar ardında konuşulan ilk isim Olympique Lyon'un başarılı teknik direktörü Paul Le Guen oldu.

UFKU YETERSİZ
Gelecek yıl Daum'la devam edilmeme ihtimaline karşı, sezon sonunda Lyon'la sözleşmesi son erecek olan Le Guen'le hemen temasa geçilmesini isteyenler var. Bu görüşü savunanlar, "Daum'un kalitesi Fenerbahçe'deki kadro kalitesinin aşağısında kaldı. Daum Türkiye'de başarıyı yeterli görüyor. Bize Avrupa'da başarı hedefleyen bir teknik adam gerekli" düşüncesini taşıyor.

İKİ YILDIZ GELECEK
Le Guen'in Fenerbahçe'ye gelmesi halinde yanında en az iki yıldızı getireceği de yüksek bir ihtimal olarak gösteriliyor. Adı geçen futbolcular ise O. Lyon'un yıldızları Ganalı Essien ve Brezilyalı Juninho ile Cris. Bu futbolculardan Cris kısa süre önce de gündeme gelmişti. Başkan Aziz Yıldırım'ın gelecek sezon için, çok kaliteli iki yabancı daha kadroya katacağı biliniyor.

Basına helal olsun karıştıracaklar takımı sonunda....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Le Guen iyi olur yanındakilerle gelirsse ama ben gelecegine inanmıyorum..

sanane

sanane

Üye
Bende inanmiyorum O.lyon gibi takimi birakip gelmez.Ancak FeneR BuYuk bi teklif yaparsa...

curunan

curunan

Üye
kim gelirse gelsin isterse sarı çizmeli mehmet ağa gelsin ama bu daum gitmeli herif kafasına göre takım çıkartıyo uçuk oyuncu değişiklikleri yapıyor :off:

tutmayın beni yaa harbiden sinirlendim şimdi dövecem bu herifi :box:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Daum gitmeli tabiki ama bu adam gelmez bence....

sanane

sanane

Üye
AMA Hic BeLLi OLmaZ, Denizde KUm FeneR de PAra ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
sanane dogru ama herif paramı yoksa kalitemi tercih eder o sorun..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bence fenerden değilde türkiyeyi tercih etmez birçok büyük futbolcu ve hoca gibi....

wincih

Üye
fransa gibi bi ligden türkiyedeki herhangi bi takıma gelmek attan inip eşşeğe binmek gibi olur be yahu ligde futbolun kalitesine bakın birde fransaya B)

TOTAL90

Üye
fener başarılı olsunda kim gelirse gelsin

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Originally posted by TOTAL90@Mar 6 2005, 07:49 PM
fener başarılı olsunda kim gelirse gelsin
tabiki...... Türk olarakta benim gözümde bi aykut kocaman var.....

TOTAL90

Üye
evet aykut kocaman'da iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt