Daum'dan Rijkaard'a taş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Daum'dan Rijkaard'a taş

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum, FB TV'de yaptığı açıklamada, 'Derbide bize karşı sistemli provokasyon yapıldı' diyen Frank Rijkaard'a cevap verdi.

Hiçbir zaman böyle bir strateji uygulamadığını vurgulayan Alman çalıştırıcı, 'Hiçbir zaman da rakip takımın hocasının böyle düşünmesini istemem. Biz Gaziantep'e yenildik ve maçtan sonra rakibimizi tebrik ettik, onlara saygı duyduk. Rakibin stratejisi üzerine polemik yapmadım. Ama yenilgiden sonra büyüklük göstermenin ne kadar zor olduğunu biliyorum. Rijkaard ve Keita durumu yanlış görüyor. Tespit edilmiş ki, Keita'ya atılan su bardağı Galatasaray tribününden atılmış' diyerek Hollandalı çalıştırıcıya taş attı.

Derbinin taktiği konusunda Aykut Kocaman'dan da yardım aldığını dile getiren Daum şunları söyledi: 'Maçtan önce kendisiyle uzun uzun görüştük. Bana çok önemli ve çok değerli şeyler söyledi. Bu fikir alışverişinde bazı şeyleri çok daha iyi gördüm. Galatasaray galibiyetinde Aykut Kocaman'ın rolü çok önemli, katkısı çok büyük. Kendisine teşekkür ediyorum.'

RİJKAARD NE DEMİŞTİ?
Galatasaray Teknik Direktörü Rijkaard da patladı. İlk kez sert ifadeler kullanan Hollandalı hoca, “Derbideki olaylar Fenerbahçe’nin stratejisiydi. Bizden çekindikleri için yaptılar. Bizim sadece akıllı olmamız gerekiyordu. Ne yazık ki onların oyununa geldik” dedi

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Derbilerde olur böyle şeyler

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Hep aynı şeyler...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Daum yine büyüklüğünü ve tecrübesini göstermiş..ya sizden niye korkalım ki bu maç yensekde yenilsekde spro sonuçta..

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Helal olsun bu Daum gerçekten konuşmasını bilen bir teknik adam!

Salihyet

Salihyet

Üye
Bu kadar basit ve çirkin bir iftirayı rijkaard a yakıştıramadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt