Daumda para krizi kapıda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Daum'da para krizi kapıda

Yönetim 2 milyon euro'dan daha az vermeyi, Alman teknik adam ise 3.5 milyon talep etmeyi düşünüyor.


F.Bahçe yönetimi, teknik direktör Daum'la sözleşme yenilemeyi planlarken, Alman teknik adamla para konusunda anlaşmazlık çıkabileceği belirtildi. Daum'un avukatlarının, yeni sözleşme için, daha önceki ücret olan 2 milyon euro yerine bu kez 3.5 milyon euro isteyeceği kaydedildi.

HER ŞEY ALT ÜST OLUR!
Yönetimin ise "Biz 2 milyon euro'yu da aşağı çekmek niyetindeydik. Bu durumda her şey alt üst olur" yorumunu yaptığı öğrenildi. Ayrıca Daum'un sezon başında flört ettiği Köln'e dönmesinin daha mantıklı olacağı söyleniyor. Bu arada Valencia'nın da Daum'u istediği belirtildi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt