Dauma alternatifler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Dauma alternatifler
Fenerbahçe Yönetimi, Teknik Direktör Daum ile anlaşma sağlayamaması halinde alternatif olarak Mircea Lucescu ve Ruud Gullit isimleri üzerinde yoğunlaştı

Fenerbahçe Yönetimi, Teknik Direktör Daum ile henüz nikah tazelemezken, Alman hocanın alternatiflerini de belirledi. Başkan Aziz Yıldırım'ın, "Hocamız kalacak" açıklamalarına rağmen yönetim içinde Alman çalıştırıcıya birçok yöneticinin şiddetle karşı çıktığı öğrenildi. Daum ile sözleşme yenilenmemesi halinde Mircea Lucescu'yu takımın başına getirmeyi planlayan Sarı - Lacivertli kulübün, Rumen hocadan yanıt beklediği ifade edildi.

Finale gelecek

Lucescu'nun gelmemesi durumunda Fenerbahçe'nin gündemine aldığı diğer ismin Feyenoord'u çalıştıran Hollandalı Ruud Gullit olduğu ileri sürüldü. Daum veya Lucescu imza atmazsa, Şampiyonlar Ligi finali için Mayıs ayında İstanbul'a gelecek olan Gullit ile masaya oturulacak.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Lucescu yu sevmiyorum ben şahsen... Çirkef bir kişiliği var hakem hakem diye ağlıyor sürekli...

Quattro

Quattro

Üye
Valla daum gitsinde kim gelirse gelsin yeter artık bu adamdan çektiğimiz.. :off:

the_patriot

Üye
lucescu en iyi seçim bence

Nicolas_Anelka

Üye
yaw ne lucescusu sasırdınız heralde...

wincih

Üye
yahu lucescu hangi takımdan ayrıldıysa takımın futbolcuları yerde sürünmeye başllıyor ayrıca herif çok kabız bi futbol oynatıyor kazanmak her şey değildir biraz futbolun güzelliklerini görmek önemli ruud da iyi futbol oynatıyor o gelsin bıktım be tr liginde kabız gibi futbol seyretmekten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt