Daum Kalırsa Ben Giderim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quattro

Quattro

Üye
    Konu Sahibi
Daum Kalırsa Ben Giderim
Bu sezon 11'de fazla forma şansı bulamayan Serhat Akın, Fenerbahçe ile bağlarını kopardı gibi. En verimli döneminde kendisine şans vermediği için teknik direktör Daum'a soğuk bakan Serhat "O varsa bana kolay kolay forma vermez. Bu yüzden hiç istemesem de ayrılacağım" şeklinde konuştu.

Anlaşma Sağladı

Anderlecht ile görüşmek için Belçika'ya giden ve dönüşte şampiyonluk balosuna katılan Serhat'ın gecede takımdan ayrılacak Hooijdonk'la takılması dikkat çekti. Anderlecht'in 28 Haziran'daki açılışına çağırdığı Serhat'ın Belçika kulübü ile her konuda anlaşmaya vardığı öğrenildi.

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya daum gtmeli yawas yawas takımda sorunlar ckartıo ego ları yuzunden!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
yazan çoğu haber yalan.. :)

Çünkü gazete sitesi... ;)

sanane

sanane

Üye
insallah DAUM gider.

Nicolas_Anelka

Üye
daum 2 yıllık sözleşmeyi imzalayacak yaw serhattın gerçekten bu takımda olması gereken isimlerden biri...

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bi gs li arkads mesaj attı imzaladı die!fenerlilerden daha cok gs liler sewinio nasl iş?

İbo Bey

Üye
Mantıklı düşünürsek Fenerbahçe'nin iyiliği için ikisi de gitmeli ama bir Beşiktaşlı olarak ikisi d kalsın diyorum :P Özellikle Daum kalsın :haha:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Serhat kendi açısından gitmekte haklı.. :(

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya gtsinde cok ii olmaya basladı ama mewkileri doldu artk!

Nicolas_Anelka

Üye
serhat kitmem kararı aldı bu sene daum un takımda görmek istedigi isimlerden biri serhat mıs acıklamasında ole yazıyo nekadar yalan dogru bilemem...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...