Daum:İstendiğim Sürece burdyım Kochtan ilginç mot

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Daum:İstendiğim Sürece burdyım Kochtan ilginç mot
"Beni istedikleri sürece buradayım"

Fenerbahçe’ye geldiğinden beri en çok konuşulan isimlerden biri oldu Christoph Daum. Kimi ‘dahi’ dedi, kimi ‘deli’. Ama bir gerçek var ki, o tam bir taktik ustası. Teknik direktör dayanmayan F.Bahçe’nin başına ilk geçtiği yıl takımı şampiyon yaparak taraftarın gönlünü kazandı. Kadro içinde oluşturulamamış arkadaşlık ve kolej havasını oluşturdu. Fransız yıldız Anelka için söylenen, “gülmüyor, oynamıyor, koşmuyor “ eleştirilerini göğüsledi ve onu da takıma kazandırdı. Şimdi Anelka atıyor, attırıyor ve arkadaşlarıyla uyumu mükemmel. Uzun süre disiplinsiz kalan takıma A’ dan Z’ ye disiplin ve sistem kazandırdı Daum...

F.Bahçe, Daum’ la iki sene üst üste şampiyon oldu. Avrupa’ da istenen başarılar yavaş yavaş alınmaya başlandı. Bu arada Daum, altyapıya da önem verdi. Son maçlarda gençleri kadroya alarak onlara ne kadar güvendiğini gösterdi. Genç Olcan ve Can Arat’ı Türk futboluna kazandırdı. Gelenek ve göreneklerimizi en az bizim kadar bilen, Türk mutfağına bayılan Daum artık “bizden biri”. F. Bahçe sabretti ve bu defa işler iyi gidiyor. Alman Milli Takımı ve çeşitli ülkelerden transfer teklifleri alan Daum, “F. Bahçe ile sözleşmem devam ediyor. Beni istedikleri sürece buradayım. Birlikte kazanacağımız çok başarılar var” şeklinde konuştu

Kaynak: Türkiye
===================================================================================
Koch’tan ilginç motivasyon!

Fenerbahçe Dergisi’nin haberine göre, geçtiğimiz günlerde oyuncularını ikişerli gruplara ayırıp, minyatür kalelere gol attırma çalışması yaptıran Alman hocanın idman sonrası verdiği ödüller herkesi güldürdü. Gol Kralı Anelka, 1 YTL ve Fenerbahçe kaşkolu; turnuvanın yıldızı Kemal, Fenerbahçe armalı bir dolmakalem kazandı. En az gol yiyen oyuncu Luciano’ya şapka hediye edilirken, en az puan alan Aurelio’ya ise vitamin yüklemesi yaparak, performansını artırması için yaz meyvelerinden oluşan bir poşet verildi. Kerim ise, "Çaylak oyuncu" unvanıyla anahtarlık sahibi oldu.

Kaynak: Fanatik
(Walla ben çok güldüm :DD )

Caine

Caine

Üye
işte fener daha yeni bir takım havasına giriyor her yönüyle. bu gidişle daha iyi olacaklar ama ne olursa olsun o kadro başka bir hocada olsa daha güzel işler yapar. dauma güvenmiyorum şahsım adına, bakalım belkide ben yanılırım...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kesinlikle caine sonuna kadar haklısın.. ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
motive etmeyi biliyo geçende guruplara ayırıp birbirlerini kucaklaştırmıştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...