Darp Raporu

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
İşlerinden anlayan varmı ? bir durum var da
 
  • Beğen
Tepkiler: Efe Yakup Karahanlı
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Karşı taraf şikayetçi olmuş 1 hafta sonra bizde olduk darp raporu alacaktik bi kağıt verdiler emniyetten ama kati rapor değil muayene fln olduk tomografi çektiler muane fln ettiler ilk başta kağıtların birer kopyası bizde bide polis de kalacak dediler biri dedi orda kati rapor olması gerekiyor öbürü diyor buda olur sonra polis bütün kağıtları aldı biz halletcez sizde kslmiycak dedi durum bu
 
Efe Yakup Karahanlı

Efe Yakup Karahanlı

Moderator
Kusura bakma tam anlayamadım. Ama anlayan biri çıkar konu yukarda dursun.
 
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Durumu tam net bir şekilde detaylı anlatırsan vatandaş sana yardımcı olur. Buraya kaba taslak öylece yazarsan kimseden yardım belleme iki satırlık yazı yazmışın mevzu be onu bile çözemedik :angry:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt