Haber Darklings - Yerli Oyun Stüdyosu MildMania'nın oyunu Darklings Windows Phone Mağaza'da yerini aldı

Sponsorlu Bağlantılar

Alictus

Alictus

Üye
    Konu Sahibi
Darklings - Yerli Oyun Stüdyosu MildMania'nın oyunu Darklings Windows Phone Mağaza'da yerini aldı
Herkese Merhaba!

Kardeş oyun stüdyolarımızdan MildMania'nın bol ödüllü adlı oyununu bugün itibariyle Türkçe oyun içeriği ile Windows Phone Mağazası'ndan .

Daha önceden AppStore'da yayınlanan ve 3 milyondan fazla indirilen , Microsoft'un AppCampus fonu sayesinde Windows Phone kullanıcılarına özel içeriklerle Windows Phone Mağazası için geliştirildi ve bugün yayınlandı.

Ücretsiz deneme özelliğine sahip , Windows Phone Mağazası'nda satışa sunulmuş durumda.

Windows Phone Mağazası'nda yer alan Darklings'te, Windows Phone kullanıcılarına özel olarak yeni bir aile, 5 adet eşsiz Lum kişiselliştirmesi ve yeni bir bölüm sonu canavarı dövüşü bulunuyor.

Eşsiz oynanış şeklini, karanlık çizim tarzı, enfes görselleri ve akılda kalıcı müziği ile zenginleştiren Darklings'i seveceğinize eminiz =) Oyunla aynı ismi taşıyan Darklings adındaki yaratıkları ekrana semboller ve şekiller çizerek ele geçirdiğiniz bu oyun, gerçekten dokunmatik ekranlardaki oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor!

Biz de Alictus olarak geçtiğimiz sene Witch Potion oyunumuzu yayınladığımızda en iyi geri dönüşleri buradan aldığımızdan Darklings hakkındaki ilk duyuruyu buradan gerçekleştirmek istedik.

Oyunu beğenirseniz 5 yıldız verip yorum yazmayı lütfen ihmal etmeyin =)

Herkese iyi oyunlar!

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, Esendağlı ve bulutsuzgece

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Yeni oyununuz hayırlı olsun :tebessüm:
Konu için teşekkürler :oke:

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Grafikleri gerçekten çok güzel oyunun, teşekkürler.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Dark Lands benzeri bir oyun güzel...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Mobil Dünya Kongresi geçsin ama sayfada da bir haber yapalım. Bir arkadaş bana hatırlatsın bu konuyu :)

• Beğen
Tepkiler: emz ve bulutsuzgece
Alictus

Alictus

Üye
    Konu Sahibi
Herkese çok teşekkürler. Umarız beğenirsiniz.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

emz

emz

Üye
:tşk; Güzel oyun ancak bir ara bizlere azıcık indirim uygularsanız yayından yenmez :ehe. Ama değdiğinde eminim ücretin :)

Alictus

Alictus

Üye
    Konu Sahibi
Selamlar! Darklings Mart sonuna kadar indirimde! Aynı zamanda, Mart sonuna kadar tam sürüm oyuncuları Dark Shop'taki bazı kıyafetlere ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Tam indirim metni şu şekilde:

Özel İndirim! Sadece Mart’ın sonuna kadar geçerli! Sakın kaçırmayın!
- Darklings için 4.99 TL yerine 1.99 TL öde!
- Bütün oyun içi satın almalar yarı fiyatına!
- Kampanya boyunca 4 ücretsiz kostüm: Hound, Gates, Spidey ve Alictus (normalde her biri 20.000 yıldız değerinde)!

İyi oyunlar.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
saynesim

saynesim

Üye
beğendim güzel oyun
beğendim güzel oyun

Üst Alt