Daniel Güiza gözyaşlarını tutamadı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Daniel Güiza gözyaşlarını tutamadı
Fenerbahçe'nin Bucaspor'u mağlup ettiği karşılaşmada takımını öne geçiren golü atan Güiza maç sonrası gözyaşlarını tutamadı.

Fenerbahçe'de uzun zaman sonra gol atan ve bu golle Bucaspor karşısında alınan galibiyette önemli bir rol oynayan Daniel Guiza maçın ardından göz yaşlarını tutamadı.

Fenerbahçe'nin Bucaspor'u deplasmanda 5-3 mağlup ettiği karşılaşmada oyuna sonradan giren ve uzun bir aradan sonra attığı golle takımını 4-3 öne geçiren Daniel Güiza gözyaşlarını tutamadı.

Güiza, maç sonrası duygularını dile getirirken "Öncelikle bana şans veren hocama teşekkür ediyorum. Elimden geleni yaptım ve golümü attım. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Golü attıktan sonra bana büyük sevgi gösterisinde bulundular. Geride kalan haftalarda en iyisin yapacağız" dedi.

Konuşması sırasında gözyaşlarına hakim olamayan İspanyol golcü, ağlayarak "Çok uzun zaman geçti gerçekten. Bunca zaman sonra dönmek böyle oluyor. Sezon boyunca çok fazla dakika alamadım. Oynamayınca da çok kötü hissediyorsunuz. Özellikle benim gibi oynamak isteyen biriyseniz. Umuyorum ki attığım bu golle takımıma katkım olur ve şampiyonluğa ulaşırız." şekilde konuştu...

Bu arada maç sonrası Başkan Aziz Yıldırım'ın Güiza'yı arayarak "Seni çok seviyoruz ve burada olmadan dolayı çok mutluyuz" dediği belirtildi.. Soyunma odasında ise İspanyol oyuncunun arkadaşları tarafından omuza alındığı öğrenildi...

MetQ7

MetQ7

Üye
Guizanın kadroda bile olduğunu bilmiyordum:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...