Daha İyiyiz!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
"Tribün baskısına karşı kulaklarınızı tıkayın. Sakin olup oyunumuzu oynarsak, kazanan biz oluruz".


SAMANDIRA'DA TOPLANTI
F.Bahçe Teknik Direktör Luis Aragones, bugünkü Gaziantepspor maç öncesi futbolcularına güven aşılayıcı bir konuşma yaptı. Dün sabahki idmanda oyuncularıyla 15 dakika süren bir toplantı yapan İspanyol hoca, "Biz daha iyiyiz" mesajı verdi.

TRÜBÜNLERE BAKMAYIN
Yaşanan gerginlik
yüzünden Gaizantep'in farklı bir motivasyonla sahaya çıkacağını, rakip taraftarların da bu yüzden üzerlerinde baskı kuracağını belirten Aragones, "Siz tribünlere değil sahaya bakın. Sakin olmayı başarırsak maçı kazanırz" dedi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt