#Dağlıca

Sponsorlu Bağlantılar

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
    Konu Sahibi
#Dağlıca
Dünden beri çatışma yaşanıyor ama bunu mayınlı tuzak olarak bildirildi. Malesef askeri bölgeye girilemiyor. Gelen bilgilere göre kesin olmayan rakam 31 sehit olduğu bildirildi. Şehitlere Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
    Konu Sahibi
Tsk dan gelen yazılı açıklama 8+8 sehit, 6 yaralı olarak bilgilendirdi

byAndroid

byAndroid

Üye
Daha fazla şehit var tam rakamı kimse vermiyor 52 diye biliyorum bende Allah sabır versin şehit ailelerine

Türk-X

Türk-X

Üye
Daha fazla şehit var tam rakamı kimse vermiyor 52 diye biliyorum bende Allah sabır versin şehit ailelerine

52 olduğunu sanmıyorum genelkurmay 16 diye açıkladı. Herkes gelişi güzel asılsızca rakamlar uyduruyor şuan ve şuana kadar bölgeye kimse girememiş ama herkesin ağzından şu kadar şehit var diye laf çıkıyor.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Rehinlerde varmış duyduğum kadarıyla +10

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Selçuklu ve Osmanlı'da siyasi nizam okuyorum bayadır.
Üzüntümüz büyük ama bu şehit olaylarını gördükçe psikolojim bir değişik cidden hayret ediyorum.
Şuraya dikkat çekmek istiyorum, devlette iki başlılık olup fetret devrine düşüp isyanlar çıkıp toprak bütünlüğü tehlikeye girmesin diye isyan eden kendi öz oğlunu öz kardeşini boğduran Padişahların kemikleri sızlıyor şuan.
Siyasi otoriteyi karşılaştırıyorum da Osmanlı'nın Selçuklu'nun yarım saatini almazdı pkk.
Sonra Türkiye'de özgürlük yok.Tabi evet. Türkiye kadar özgür ülke yoktur her konuda. Özgürlük naraları atanların hepsi haindir.

• Beğen
Tepkiler: ahmetkartal, Alo_Azrail ve kaankulahli
muslumcu46

muslumcu46

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt