D-Smart manuel yazılım yükleme / güncelleme nasıl yapılır?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
D-Smart uydu alıcısı kullananlar yazılım güncelleme işlemini manuel olarakta gerçekleştirebilir. D-Smart uydu alıcısının yazılımını manuel olarak güncellemek oldukça kolayken, işleme başlamak adına ilk olarak D-Smart kutusunun fişini prizden çıkartmanız gerekiyor.

D-Smart uydu alıcısını yeniden fişe takıp güç bağlantısı kurduktan sonra, kutunun ön sol tarafından bulunan LED'lerin yanması gerekmektedir. İlk önce bu LED'lerden tek bir tanesi yanıp sönerken, tekrar 3 kırmızı ışık yanmasını bekleyin. Tüm ışıklar yandıktan sonra kumandanızdan 2 defa geri tuşuna basın ve ardından 2485 kodunu kumandanızdan tuşlayıp onaylamanız gerekiyor.

Bu işlem ardından ekranınıza bir yazılım yükleme ekranı gelecekken, bu yükleme tamamlandığı zaman D-Smart kutusu yeniden güncellenecektir. Sizde yazılım güncellemesini manuel olarak bu yöntemle gerçekleştirebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA.

Misafir - 681182

Sirketimizde bulunan d smartımizi en sonunda sayenizde guncellemiyi basarabildik.
Teşekkür ederiz
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt