cx75 video kayıt yeri olarak mmc yapılabilirmi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zaax

Üye
    Konu Sahibi
:help: cx75 video kayıt yeri olarak mmc yapılabilirmi diye soracaktım çünkü tel hafızasında yer ne kadar sa o da o kadar kayıt yapıyor bir çare bilen acaba varmı? :help:
 


Fransuvain

Üye
Benim Bildiğim Hemen Hepsinde Kart Takılan Telefonların Video Hafıza Kartına Çekebilirsin
 
Rahmi

Rahmi

Üye
kamerayı başlat, seçeneklerden ayarları seç, en altta kayıt yeri bulunmakta oradan MultiMediaCard'ı seç
 

arslan_3877

Üye
olabilir ama telefon boku yerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt