Custom Rom Hakkinda Bir Soru

• 16 Ağustos 2014
  • 391 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefona cyanogenmod 10.1 kurmayi dusunuyorum. Sayisiz kez de kurdum gerci ama kaydirma hizi cok yavas. Android 2.3.6'daki hizi bir sekilde cm 10.1'de de kullanabilir misin? Mesela orjinal romda bir kez kaydirmayla ulastgim yere, cm'de 3-4 kez hatta daha fazla kaydirarak geliyorum. Bunun bi cozumu var midir ek bir uygulama veya ayar degisimiyle?[DOUBLEPOST=1408199392,1408198989][/DOUBLEPOST]Xposed ile yapilabiliyormus galiba. Dogru mudur?

Yazan: cyberstrike
    Samsung ile gönderdi
  2. kardeş google amcaya bi sor hem dolu modül var

3. Tecrube ile ilk elden ogrenmek istedim ama elbette kendi arastirmami da yapacagim. Tesekkurler.

Samsung ile gönderdi
  4. Kur tabi cm 10.1 iyidir ama kastetmek istediğini tam anlayamadım. Yani touch boost tarzı bişeyse kastettiğin xda ya bakabilirsin ancak bunu destekleyen kernellerle olur bu ama kasma etkisini azaltmak falansa geniş bir konu birçok şey var içinde.

5. The Shadow bunu beğendi.
  6. Xuimod adli modulle kaydirma hizi sorununu cozdum. Yorumlar icn tesekkurler. Ancak ne gariptir ki dax attack, game guardian ve gamecih halen calismiyor telefonda. Bakalim neler olacak.

Samsung ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
  7. :ehe Gecmis olsun :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Tesekkurler. Farkli donemlerde farkli ayarlamalarla deniyorum bu romu ama bir kere bile memnun kalmadim. Kerneli yeni 2.3.6 ile yola devam. :)

Samsung ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
  9. Sorun çözüldüğüne göre :locked2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/12/2018 - 20:50