Cümle Çeviri (Yardım Lütfen)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

year_one26

Üye
    Konu Sahibi
Cümle Çeviri (Yardım Lütfen)
Arkadaşlar forumu dolaştım ama internete bağlanmadan cümle çeviri yapan bir program bulamadım lütfen yardım eder misiniz fazla dil olması onemli deil ingilizce-türkçe yeter şimdiden teşekkür ederim:oke::oke::oke:

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Arkadaşlar forumu dolaştım ama internete bağlanmadan cümle çeviri yapan bir program bulamadım lütfen yardım eder misiniz fazla dil olması onemli deil ingilizce-türkçe yeter şimdiden teşekkür ederim:oke::oke::oke:

Cümle çeviren programlar mevcuttur. Fakat cümle çevirici olduğu gibi cümleleri de doğru çevirmez. Onun için çevireceğiniz dili öğrenmeniz daha yararlı olabilir. Fakat ben size yine de Babylon 9'u tavsiye ederim. 75 dil barındırıyor ve aynı şekilde dediğim gibi, Google Translate'den farkı yoktur.

'Patron

'Patron

Üye
Cümle çeviren programlar mevcuttur. Fakat cümle çevirici olduğu gibi cümleleri de doğru çevirmez. Onun için çevireceğiniz dili öğrenmeniz daha yararlı olabilir. Fakat ben size yine de Babylon 9'u tavsiye ederim. 75 dil barındırıyor ve aynı şekilde dediğim gibi, Google Translate'den farkı yoktur.
Cep için diyor.

year_one26

Üye
    Konu Sahibi
Evet cep için lütfen:evet:

'Patron

'Patron

Üye
Ne yazık ki yok :)

nalcam22

nalcam22

Üye
s60için 15 dilde çeviri yapan program var s60v5 için yog

year_one26

Üye
    Konu Sahibi
ben bi tane buldum ama internete bağlanıyor yinede ilginize alakanıza teşekkür ederim:oke::oke::bye2::bye2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt