Cübbeli Yılbaşi Tehlikesi

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Cübbeli Yılbaşi Tehlikesi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

avcitalip

avcitalip

Üye

Aslında olayı YouTube'taki Çay House kanalı çok güzel açıklıyor,Sen Müslüman isen Yılbaşını kutlamaman gerekiyor.Gelelim bu akşam kutlanması gereken ne var ?

Müslüman değilsen de saygı duyarım...
Daha doğrusu yarın akşam demem gerekiyordu.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

Aslında olayı YouTube'taki Çay House kanalı çok güzel açıklıyor,Sen Müslüman isen Yılbaşını kutlamaman gerekiyor.Gelelim bu akşam kutlanması gereken ne var ?

Birazdan İzlerim Kardeşim Sağol.Yanliş Anlaşilir Anca Sakalıı Cübbeli Sarıklı Olman Lazımki YIlbaşina Dair Bİrşey Yapmadiğina İnansınlar Aslında Bu Kansız Medya Tutar İmamlar Yılbaşi Kutladi Diye Haber Yaparda Neyse Memleketin Civisi Çıkmış Rabbim İslah Eylesin İslahları Münkün Değilse Kahhar İsmi İle Kahri Perişan Etsin İnşallah

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye
Birazdan İzlerim Kardeşim Sağol.Yanliş Anlaşilir Anca Sakalıı Cübbeli Sarıklı Olman Lazımki YIlbaşina Dair Bİrşey Yapmadiğina İnansınlar Aslında Bu Kansız Medya Tutar İmamlar Yılbaşi Kutladi Diye Haber Yaparda Neyse Memleketin Civisi Çıkmış Rabbim İslah Eylesin İslahları Münkün Değilse Kahhar İsmi İle Kahri Perişan Etsin İnşallah

Yok be kardeşim,sen kimseyi inandırmak zorunda değilsin ki.Her koyun kendi bacağından asılır her ne kadar Yahudi sözü olsa da yer yer doğru buluyorum :) Zaten İbadetin gizli yapılanı daha hayırlıdır bırak onlar yapacaklarını yapsınlar sen kendinden sorumlusun :) o videoyu kesinlikle izle derim.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yok be kardeşim,sen kimseyi inandırmak zorunda değilsin ki.Her koyun kendi bacağından asılır her ne kadar Yahudi sözü olsa da yer yer doğru buluyorum :) Zaten İbadetin gizli yapılanı daha hayırlıdır bırak onlar yapacaklarını yapsınlar sen kendinden sorumlusun :) o videoyu kesinlikle izle derim.
Şu Ehli Sünnet TV Videolarını Bitirirsem İnşallah :D Kardeşim Bu Koyunlar Bizim Dinimize Karişiyor Karişincada Bizene Olmuyor Maalesef Daha Düne Kadar Başörütü Kardeşlerimiz Okula Giremiyordu Bugün Girdiler Bazı Kesimler Çıldırdı BÖyle Kansız İnsalarımız Var Maalesef Aynı Dili Konuştuğum İçin Utanıyorum.Rabbim En İyi Hakemdir "İnnallahe Meassabirin" Diyorum Bana Dokunmadıkları Sürece Sessiz Kalacağim Ben Sabredenlerdenim Umulurki Onlarda Sabredenlerden Olurlar Hak Yolunda Gidenlerden Olurlar.

Video Güzelmiş Bunu Forumda Paylaş Kardeşim İzlemeyen Kalmasın Adamlara Destek Olsun KanallarınaAbone Olalım

• Beğen
Tepkiler: avcitalip

Üst Alt