Tavsiye CSC Kodu farklı olduğu için güncelleme yalamayan S3 sahipleri içeri

Sponsorlu Bağlantılar

alparslan46

Üye
    Konu Sahibi
CSC Kodu farklı olduğu için güncelleme yalamayan S3 sahipleri içeri
Evet arkadaşlar çok aradım ama sonunda buldum. Bu yöntemle bilgisayar kullanmadan telefonumuza 4.3 güncellemesini kuracağız.Öncelikle vereceğim programları indiriyorsunuz ha bu arada telefonda orjinal stock rom yüklü olmalıdır. Önce bu programıDropbox - ROOT-com.zhiqupk.root-211-v2.1.1-spaces..apk indirip çalıştırın program Çince ama çalıştırınca root yazan yere tıklayın daha sonra altta iki seçenek çıkacak soldakine tıklayın telefon kapanıp açılacak ve rootlanmış olacak.İlk adım böylece tamamlandı. Şimdi sıra geldi güncelleme alabilmek için telefonun csc kodunu değiştirmeye. Google Play den CSC Select programını indirip çalıştırın change CSC gibi bir seçenek olacak root izni isteyen kutucuğu işaretleyip alttaki butona tıklayın uyarı verirse ok deyip devam edin daha Sonra ekrana ülke kodları gelecek buradan TUR seçiyoruz. Bu adımdan sonra telefon kapanıp açılacak ve herşey sıfırlanacak. Geldik son aşamaya şimdi de bu programı yükleyipDropbox - unroot.7.apk unroot seçeneği ile rootu kaldırıyoruz ve telefon kapanıp açıldıktan sonra güncellemeleri kontrol edip yüklüyoruz. Hayırlı olsun. Resim Yüklemek isterdim ama telden girdiğim için yapamadım

vega1977

vega1977

Üye
güzelde Dropbox - ROOT-com.zhiqupk.root-211-v2.1.1-spaces..apk nasıl ve nerden indiriyoruz link fln verseydin daha güzel olacaktı

alparslan46

Üye
    Konu Sahibi
Buyur Mega linki

vega1977

vega1977

Üye
Sağol hallettim

vega1977

vega1977

Üye
Adresi kopyaladim google ordan indirdim ama o linkteki prg işe yaramadı Playden cs değiştirme prg indirdim oldu

foreverthe

foreverthe

Üye
Root olmuyor 1. çinçe bir şeyler çıkıyor yanında OK yazıyor 2.de aynı 3.de error veriyor ?

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
eywallah kardeş oldu walla benim csc AFR idi ŞİMDİ TUR YAZIYO

Üst Alt