Crysoft TP V1.0

• 20 Temmuz 2014
  • 612 Okunma
  • 11 Cevap

1. Crysoft TP V1.0 İndir

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Temmuz 2014
    rasi2014, Eduardo58, ozgecen ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. :tşk:

okankayci bunu beğendi.
  3. teşekkürler

Mobil cihaz ile gönderdi
    okankayci bunu beğendi.
  4. kendini gelistirmissin topbar cok iyi olmus

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Gerçek bir tema---"Association by Bolena"

6. evet editledimi belirtmiştim benim demedim zaten sadece iconları bide arkaplanları felan degıstırdım.[DOUBLEPOST=1405879228,1405879182][/DOUBLEPOST]
    sayenizde birseyler öğreniyoruz hocam :)[DOUBLEPOST=1405879250][/DOUBLEPOST]
    :rica:[DOUBLEPOST=1405879265][/DOUBLEPOST]
    :rica:

punemr123 ve asigsasi bunu beğendi.
  7. güzel olmuş ve ekran görüntülerinin e6 dan olması gözlerim doldurdu doğrusu :) kimse e6 ile uğraşmazdı widget olmazdı avkon nedir bilmezdik zamanla öğrendik herşeyi widget miflerinin olduğu ilk gün ne sevinmiştim :D sonrasında belle ev ekranları bölümünde ekranlarımızı gösterirdik hüzünlendim :agla2: eline sağlık güzel olmuş :oke:

8. e6 çok stabil baya sevıyorum mağazası ölsede sevıyorum ama kasamı degıstırdım çakma oldugundan bıraz sorun yaşıyorum ama güzel telefon :D sağol kardeşim :D

9. tek sıkıntım ekranın küçük olması yoksa iyi yine seviyorum :) kasa benim mahfoldu çizikler kırıklar ama değiştirmem orjinal kasa iyidir :D

10. bnımde sadece usb kapağı bıde kilit tusu kırıldı dıye degıstırdım adam orjınal dedı dıye bı tane buldum gittigidiyorda 80 tl diyo :D

11. benimde kırık usb yeri kırık daha iyi oldu ikide bi aç kapa :D

12. hayata hep olumlu yönden bakmak bu olmalı sanırım zaten anlamıyorum boş yere yapmıslar maxip5teki gibi olsa keskekapak yok bısey yok :D

sLeepLe bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 17:10