Haber crysis in yapımcıları batmak üzere!

Sponsorlu Bağlantılar

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
crysis in yapımcıları batmak üzere!
Crysis oyunu ile bilinen ve ilk çıktığı zamanda büyük bir etki yaratan crytek firması zor günler geçiriyor
Crytek firmasının xbox one a özel çıkardığı ryse son of rome oyunu xbox one nın tutulmaması nedeni ile beklenen satışı yapamadı ve firmayı zor durumda bıraktı
Firmada personel arası iletişim bozukluğu yaşanıyor ve firma bazı çalışanlarına maaş ödemekte zorlanıyor
Cryengine 3 gibi grafikleri ve açık dünyası cok iyi bir oyun motorunu geliştiricilere satılığa çıkardı ama bu yatırımı kötü patladı
Crysis serisini de üçleme olarak bitiren crytek bana kalırsa kendini toplayabilmek icin crysis in yeni kaliteli oyunlarını çıkarmalı çünkü ubisoftun assasins creed gibi seri oyunu var ise crytek inde crysis gibi iyi bir oyunu var
Microsoft ryse son of rome oyunun 2. Oyunu çıkmas ve ya ryse son of rome oyununun isim haklarını satin almak icin crytek firmasına baskıları gun geçtikçe artıyormicrosoft ile anlaşan her firma batıyor nokia vs...
Sony ve ya warming firmaları crytek satın alma olasılıkları var böyle olursa crysis oyunu sona ericek
Hele ki crysis türkçe olarak çıktığı için bir çok türk seven kazanmıştır

kinger1905

kinger1905

Üye
Nokia da göz var , nazar var. Bi kurban kesmeleri gerekli :))) Şaka bi yana ama bahsettiğin oyun 2015 e doğru pc için de yayınlanacak ayrıca microsoft sanırım crytek i bu yöntemlerle satın alma çabası içinde olabilir.

• Beğen
Tepkiler: sasua42
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tüh yazık olur bak tek türkçe savaş oyunumuz vardı oda gidiyor. Birde killzone vardı.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve sasua42
kinger1905

kinger1905

Üye
Eskiden (mortgage zamanında) Amerikan bankaları bazı büyümekte olan ve yeni yeni yükselen bankalar ile ilgili dedikodu çıkarıp , banka ismini fazlaca telafuz edip yada banka üstünde bazı oyunlar oynayıp ve banka yönetim kurulundan çok kişiyi ayarlayıp çeşitli yöntemlerle bankanın hisse değerlerini düşürürmüş ve ardından o bankadan yüklü miktarda kredi çekerek yine aynı bankanın düşen hisselerini bankadan çekmiş olduğu kredi ile satın alırlarmış. Daha sonra bankanın hisse değerlerini yükselterek bankanın parası ile bankayı bedavaya ele geçirirlermiş. Çektikleri kredi faizini ise yükselen hisse değerleri ile karşılayıp kar ettikleri bile oluyormuş. Adamlardaki kafaya bak bankayı bedavaya alıyolar resmen. Bir filmdede bu olaya denk gelmiştim : le capital. Kısacası şimdi bu sistemi Amerikalı şirketler uygulamaya çalışıyor. Önce nokia şimdi crytek bu microsoft hakikaten doyumsuz. Aynı dedem gibi :):):) Herşeyi bedavaya alayım peşinde

• Beğen
sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
Aynen cryteki zayıflatıyor sonra satın alir gibime geliyor

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Crytek şirketinin kurucuları Trabzon dan dı sanıyorum. Yazık olacak. Bir de ellerinde yeni bir oyun varmış tamamlayamamışlar o oyun çıksa belki biraz düzelirdi

SHS

SHS

Üye
Böyle büyük bir piyasada tutunmak için her zaman başarılı yapımlar ortaya koymalısın, Crysis güzeldi ve devam ettirmeliler

• Beğen
reflex

reflex

Üye
çok geç kalıyolar vede tek oyun üstünden politika yönetiyolar fark tapımcılarla çalışıp işi götüremediler eğer bu batma konusu doğru ise ki doğru duruyo çok yazık olucak crysis e üzülüyom hayatımın oyunu ve yapan şirket batıyo:agla

• Beğen
Tepkiler: okankayci ve sasua42
sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
çok geç kalıyolar vede tek oyun üstünden politika yönetiyolar fark tapımcılarla çalışıp işi götüremediler eğer bu batma konusu doğru ise ki doğru duruyo çok yazık olucak crysis e üzülüyom hayatımın oyunu ve yapan şirket batıyo:agla
Aslında tek oyun üstüne degil crysis in da cok oyunu var güzel oyunlarda ama iste microsoft doyumsuz her firma benim olacak diyor. Crysis a cidden üzülüyorum türk şirketinin en onemli başarılı oyunudur

• Beğen
Tepkiler: reflex
kinger1905

kinger1905

Üye
Bence microsoft crysis i alarak piyasaya çok sağlam bir giriş yapmak isteyebilirim . Özellik crysis ile xbox senkronu oluşturup piyasada artış elde etme cabaında olabilir ve bir ihtimal online bir oyun için crytek motoru kullanabilir.

sasua42

sasua42

Üye
    Konu Sahibi
Bence microsoft crysis i alarak piyasaya çok sağlam bir giriş yapmak isteyebilirim . Özellik crysis ile xbox senkronu oluşturup piyasada artış elde etme cabaında olabilir ve bir ihtimal online bir oyun için crytek motoru kullanabilir.
microsoft un zaten piyasada çok kaliteli oyunları var halo;gears of war,forza horizonvs...
bence asıl amacı cryengine 4 oyun motorunun isim haklarını satın almak ve kullanmak crytek den başka bifirma crysis oyununu devam edeceğini sanmıyorum
cryengine 3 bile gördüğüm en kalitelioyun motorlarında ilk 3 dedir bide bunun cryengine4 ü cıkıyor

• Beğen
Tepkiler: reflex
Skymich

Skymich

Üye
Ryse: Son of Rome PC'ye geliyor ekim'de. Bu oyun, Crytek'in maddi durumunu düzeltebilir.

• Beğen
Tepkiler: kinger1905
kinger1905

kinger1905

Üye
Aynen bu oyunu bende bekliyorum ve mümkün olduğunca orjinal oyun almaya çalışalım. Son zamanlarda orjinal oyunlar için çok iyi kampanya ve satış politikaları sunuyolar.

Skymich

Skymich

Üye
Ben Homefront: Revelation için üzülüyordum, onu da Deep Silver satın almış, yapım devam ediyormuş. Bu Deep Silver'da ne akıllı. Adam hep batan firmaların dev oyunlarını ucuza aldı. (örnk: THQ)

• Beğen
Tepkiler: kinger1905
ahmet duran

ahmet duran

Üye
crytek son çıkarttığı craysis oyunu dx 11 istediğinden oynamayan binlerce kişi oldu kimse ekran katı alamadı çünkü 350 tl en ucuzu bir oyun için alınmaz dediler tutulmadı...

• Beğen
Tepkiler: Dede
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
bu haberi duyduktan sonra gidip 9 tane adam topladım hepimiz 8 tane crysis cd si satın aldık :D . Bikaç lira yardımımız dokunmuş olur :Dbu haberi duyduktan sonra gidip 9 tane adam topladım hepimiz 8 tane crysis cd si satın aldık :D . Bikaç lira yardımımız dokunmuş olur :D

• Beğen
Tepkiler: sasua42 ve kinger1905
kinger1905

kinger1905

Üye
bu haberi duyduktan sonra gidip 9 tane adam topladım hepimiz 8 tane crysis cd si satın aldık :D . Bikaç lira yardımımız dokunmuş olur :Dbu haberi duyduktan sonra gidip 9 tane adam topladım hepimiz 8 tane crysis cd si satın aldık :D . Bikaç lira yardımımız dokunmuş olur :D
Helal olsun sizlere , kesenize bereket....

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
görünen köy kılavuz istemez

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Eskiden (mortgage zamanında) Amerikan bankaları bazı büyümekte olan ve yeni yeni yükselen bankalar ile ilgili dedikodu çıkarıp , banka ismini fazlaca telafuz edip yada banka üstünde bazı oyunlar oynayıp ve banka yönetim kurulundan çok kişiyi ayarlayıp çeşitli yöntemlerle bankanın hisse değerlerini düşürürmüş ve ardından o bankadan yüklü miktarda kredi çekerek yine aynı bankanın düşen hisselerini bankadan çekmiş olduğu kredi ile satın alırlarmış. Daha sonra bankanın hisse değerlerini yükselterek bankanın parası ile bankayı bedavaya ele geçirirlermiş. Çektikleri kredi faizini ise yükselen hisse değerleri ile karşılayıp kar ettikleri bile oluyormuş. Adamlardaki kafaya bak bankayı bedavaya alıyolar resmen. Bir filmdede bu olaya denk gelmiştim : le capital. Kısacası şimdi bu sistemi Amerikalı şirketler uygulamaya çalışıyor. Önce nokia şimdi crytek bu microsoft hakikaten doyumsuz. Aynı dedem gibi :):):) Herşeyi bedavaya alayım peşinde
Kesinlikle katılıyorum bak bu tespite. Amerika devleti ve yahudilerin başında olduğu şirketlerden korkacaksın arkadaş.

fk555897

fk555897

Üye
GTA tarzı bir oyun yapsa ve normal bir donanım istese güzel olur. Ayrıca oyunlardan gittikçe daha çok sistem gereksinimi istiyorlar. Gereksinimleri azaltsalar daha iyi satarlar.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643