Crysis 3 ü açar mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Crysis 3 ü açar mı?
Arkadaslar dùn casper marka masaustu pc aldim. Ozellikleri: i7 3770 islemci - 3,4 ghz - 8gb ram ve 1tb harddisk - windows 8 - 2gb nvidia gt630m paylasimsiz ekran karti.. Bu ozelliller crysis 3 u acar mi? Bide crysis 3 u acmak icin ekran kartin mi ne directx 11 desteklemesi gerekiyormus benimki destekliyor mu?

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
sorunsuz açacaktır merak etmeyin gönül rahatlığı ile istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz :) ama casper bilgisayarlarda ısınma sorunu olabiliyor bunun için kaliteli bir soğutucu almalısınız oyun oynarken çok ısınacaktır

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Kardes cevap icin cok tesekkurler.. Bu arada ayni konudan 4 tane acmisim :D telefondayim da intetnet takinti yapti. Bu arada masaustulerdede mi oluyo bu yoksa sen laptop icin mi soyledn?

MrTech

MrTech

Üye
her ikisindede :)

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Fiyati ne kadardir peki bunun?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
açmasına açarsın oynarsında ama performans bekleme gt630 dan.
orta ayarda kasmadan oynatabilir. sadece crysis için değil piyasadaki tüm oyunlar için geçerli :oke:
bir önceki konudada söyledim.
o güzelim 3770 in yanına gt630 koymuş rezil casper

aslında çok kızıyorum şu bilgisayar firmalarına.
milleti nasıl kandırıyorlar ya. :vur: yine keyfim kaçtı. :zzz:

• Beğen
Tepkiler: Polymath ve Mad EagLe
NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Sende haklisin kardes o ekran karti yakismamis ama ileride degistirrcem zaten. Crysis 3 u yukledim 1024x .... Ayarda hafif kasmayla oynuyorum bazi bolumlerinde. Bu ekran kartindan mi kaynaklaniyor?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
evet malesefki ekran kartı..
garantının bıtmesını beklersen cinnet geçirirsin gt630 la :D
iade et dicem ama.....

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Ne bekliyecem :D 1 ay sona falan ekran karti alacam. Kardes senin bildigin guzel bi ekran karti var mi? Crysis 3 u ayarda oynatacak ve bikac sene idare edecek ekran karti ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
var varda sadece ekran kartıyla olmaz. power da değişecek.
tahminimce o kasada şuan 350 watt veya en iyi ihtimalle 400 watt power var.
paraya kıyarsan HD7950 ve 600watt 80+plus power alırsın. toplamda 850-900 TL yapar amaaaa...
i7 nin yanına 7950 yakışır :aha: 3gb 384bit.
en yüksek ayarda oynarsın tüm oyunları

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Power ne ? Kac watt oldugunu nerden anlicam ve amaaaaa... Demisssin orda o paraya bagiracagimi anlamissin :D bana en fazla 200tl lik ekran karti lazim hade 300 olur babami zorlasam :o

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
yine power lazım. 2. el 200 tl ye 6850 alabilirsin ama 500w kaliteli power ister.

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Kardes cevaplarin icin cok saol. Power ne ise yarar nedir soylermisin :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
google amcaya sorarsın bilgisayar powerı diye söyler :oke:
herşeyi devletten beklemeyin :aha:

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Google amca kimmis :D ok tm ;) saol

Eralp YKN

Eralp YKN

Üye
casperi kötülemek gibi olmasın ama çok berbat bi markadır boşuna para vermişsin toplama tavsiyesi alsan aynı fiyata çok çok kaliteli uzun ömürlü bir pc toplayabilirdin bencede iade et yapabiliyorsan :D

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Casperi kotulemek gibi olmasin ama cok berbat marka:
Yok canim ne kotuliyeceksin :D
İstesem iade ederim ama cok iyi pc hic takilamalar olmuyor. Crysis 3 de nvdia ayarlarindan birseyler karistirdim en yuksek ayarda ufak tefek takilmalarla oynuyorum. Hem casper kotulenecek bir marka deil. Adamlar kotu pc yi neden o kadar cok uretipde satsin. En cok alinan markalar arasinda casper. Kulaktan duyma laflarla casperi kotulemeyiniz.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Casperi kotulemek gibi olmasin ama cok berbat marka:
Yok canim ne kotuliyeceksin :D
İstesem iade ederim ama cok iyi pc hic takilamalar olmuyor. Crysis 3 de nvdia ayarlarindan birseyler karistirdim en yuksek ayarda ufak tefek takilmalarla oynuyorum. Hem casper kotulenecek bir marka deil. Adamlar kotu pc yi neden o kadar cok uretipde satsin. En cok alinan markalar arasinda casper. Kulaktan duyma laflarla casperi kotulemeyiniz.

casper pişmanlık felsefesi olmuş bir markadır.
üretilip satılan casper pclerin %70 i 1 yıl içinde mutlak suretle teknik servis yolu tutmuş bir firmadır.
teknik servisten arızası giderilmeden geri dönenlerin oranı %40dir.
teknik servisten iyice bozulup dönenlerin oranı % 25 tir.
teknik servise gidip gelmekten telef olup firma tarafından zaruri olarak sıfırı ile değiştirilmiş pc %10 dur.. geri kalan %10 değiştirilmiyor kullanıcı hatası diye sıyrılıyorlar.
geriye kalan % 5 te kullanıcı hatası :kop:

Eralp YKN

Eralp YKN

Üye
casper kötülenecek bi marka değil heee lütfen biraz araştırma yapalım

1. kötü bulma sebebim hasan abinin belirrtiği ayrıntılar
2. kötü bulma sebebim casper belli bir marka anakartı alır toptan bunun üzerinde 6 tane sata yuvası varsa ki giriş seviye pclerde 4 tane oluyor o bahsettiğin pc ne kadar i7 olursa olsun normal sadece nette dolaşırken bile yetmicek özellikler barındırıyor heh dönelim sata yuvalarına 4 tane olsa her anakartta casper bunların 2 tanesini söküp senin hdd arttırmanı veya sürücü çoğaltanı engelliyor bu sata yuvalarını ne mi yapıyor söküldüğü gibi satıyor ondan sonra pcı yuvaları kalitesiz kullanıyor en ucuza mal ettiği hdd ve dvd romları kullanıyor sen illaki bir sorun yaşıyosun yani. bu kadar

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Ama su ana kadar hicbi kasma donma gormedim. İnternet cok hizli diger asus pcme gore oyunlarida gayet iyi aciyor en son ayarda oynamasam. Memnunum casperdan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...