Crysis 3 alpha ceph ölmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Crysis 3 alpha ceph ölmüyor
Arkadaslar oyunu korsan aldim orjinaline 179 tl vermem. Oyunu ilk actigimda resim geliyordu gerisi gelmiyordu. Bende biraz arastirdim crackfix 2 dosyasini indirdim cozuldu. Sonrada son bolummi artik neyse alpha ceph geliyor ama yarim saattir olmuyor o kadar cok mermi sıkıyorum gene olmuyor var mi bunun bir cozumu? Yardim ediiin.

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
EVET ARKADAŞLAR BENDEDE ÖLMÜYOR İNTENETTEN ÇÖZÜM VİDEOLARI İNDİRDİM İZLEDİM ADAM ALPHA SELF İN YÜZÜNE BİRAZ ATEŞ EDİYO 5 - 6 SANİYE KADAR SONRA SALDIRI ÖN GÖRÜLDÜ YAZISI VE SESİ GELİYO VİDEODA AMA BENDE ÖLE BİŞEY GELMİYO VE VİDEODAKİ ADAAM ALPHA SELFİN O ATEŞ EDEN VE DÖNEN KOLLARINA ATEŞ EDİYO ONLARI PATLATIYO SONRA ÖLDÜRÜYO SORUN O MEKANDA NE KADAR SİLAH VARSA taret tank uzaylı silahı hepsini videodaki gibide kullansam rasgelede ateşetsem o mahluğu öldüremedim sanırım bi sorun var ama ne yardımcı olursanız çok bahtiyar olurum mutlaka bi yerlerde çözümü vardır HEM ARKADAŞDA DA SORUN OLMUŞ DEMEK SADECE BEN DEĞİLİM BU ARADA BENDE KORSAN ALDIM İLERLEYEN GÜNLERDE ORJİNALİNİ ALCAM BELKİ 1 SENE SONRA :)

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
İns bi cozumu bulunur :D black ops 2 yi yukleyecem onunda boyle sorunlari yoktur inş.

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
Inşaallah ama kimsewden ses yok netten biraz araştirdimda sanirim bi ***** varmiş adini unuttum onu bulup indirecem bakalim çalişirsa buraya yazarim

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Ben indirdim. Ama alpha cephde hala hata var

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
evet az önce bende denedim olmadı birde oyunda bir ***** varmış ama boyutu baya büyük onunla oyunu sorunsuz bitirdik diyolar ben indirip bakıcam

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Tm ise yararsa banada soylersen sevinirim.

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
söylerim tabi bakacam ama daha bakamadım

BYFECI

BYFECI

Üye
Hata tam olarak nedir?

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Son bolumdeki alpha ceph ölmüyor sorun bu :S

vkfkbr

vkfkbr

Üye
***** degistir, ayni sorun vardi oyle cozuldu.

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
bizde alpha self ölmüyo prophet o yerden çıkan ışığın kaynağına düşüyo orda büyük kafalı üç tane dönerek ateş eden kolları olan bi canavar mı deyim artık neyse öyle bişey var prophet ona göt herif diyo nihayet senle karşılaştık diyo işte onu bi türlü öldüremiyoz çözüm videoları izledim ve uyguladım yok ***** değiştirdim yok olmadı bu arada değiştirdiğim *****, ***** fix2 çalışır dediler olmadı ve hala çözüm yok 1 gb lık bir ***** dan bahsediliyo nette onuda birtürlü neti adam edip indiremedim yaw

- - - Eklendi - - -

degistir, ayni sorun vardi oyle cozuldu.

neyi değiştirecez tam olarak anlamadım kardeş

- - - Eklendi - - -

ARKADAŞLAR AZ ÖNCE BİŞEY FARKETTİM DOĞRUMU ANLADIM BİLMİYORUM BAKIN ŞİMDİ İNTERNETTE ***** FİX2 SORUNSUZDUR DENENMİŞTİR DEMİŞLER İNDİRDİM AMA ŞUNU FARKETTİM ŞİMDİ CRYSİS 3 ÜN KISAYOLU VAR OYUNLARDA BEN YENİ İNDİRDİĞİM ***** FİX2 Yİ OYUNUN KURULU OLDUĞU YERE A KOPYALIYORUM AMA ORDAN TIKLADIĞIMDA YANİ OYUNUN KURULU OLDUĞU YERDEN AÇMAYA ÇALIŞTIĞIMDA HİÇBİR TEPKİ VERMİYOR AMA MASAÜSTÜNDEKİ DEĞİŞMEYEN KISAYOL DA AÇILIYO OYUN TABİ ALPHA SELF GENE HATALI OLUYO SANIRIM ***** LEMEDE Bİ SORUN VAR GALİBA BİLMİYORUM TAM OLARAK BİLEN BİRİSİ DENESE ÇOK İYİ OLUR BELKİ ÇÖZÜMÜNÜ BULUR BİZE YARDIMCI OLUR

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Benim pc de internet yok telefonda var ama 300 mb kaldi. Bi ara bizim orda simitci var orda wifi bedava ordan 1gb olan cracki indirecem torrentden calisirsa buraya yazarim ;)

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
Tmm kardeşim çok iyi olur valla benim kullandiğim bet sinirsiz ama korumali o site yasak bu site yasak indiremiyorum

- - - Eklendi - - -

bişey ler buldun mu kardeş

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
kardeş ben bitirdim ama hiç mutlu değilim neden dersen bu kısa sürdü hemen bitti bu kadar kısamıydı eki falan çıkıcakmı bilgin varmı

- - - Eklendi - - -

bide bişey söyliim sana prophed oyunun sonunda giysiyi çıkarmış ama giysinin bütün özellikleri genetik yapısına işlenmişti beni unutma dedi acaba ye ni bi serii daha gelirmi yaw çok istiyorum ha zaten nomad in nerde olduğu belli değil oda çıkar meydana belki

- - - Eklendi - - -

kardeş ben o 1 gb lik ***** ı indirdim oyunun kurulu olduğu yere attım Localization klasörünün içine attım tam o sırada bin32 aklıma geldi bide ona sttım aynı ***** i ama ses geldi görüntü yok sonra daha önce indirdiğim ***** 2fix olanı tekrar attım hem localization klasörüne hem bin32 klasörüne oyun çalıştı alpha self ide öldürdüm ama çok kısaydı yaaa

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Bende indirdimde yapamadim daha ayrintili anlatirmisin kardes? Cok sevinirim o bolumu cok merak ediyorum. Dedigin gibi prophet son bolumde kime beni unutma diyor ? Belki bu oyundada crysis 1 in devami warhead gibi olabilir.

beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
Bende indirdimde yapamadim daha ayrintili anlatirmisin kardes? Cok sevinirim o bolumu cok merak ediyorum. Dedigin gibi prophet son bolumde kime beni unutma diyor ? Belki bu oyundada crysis 1 in devami warhead gibi olabilir.
bak şimdi program files içinde crysis 3 klasör üne giriyoz ya orda localization klasörü var bide bin32 klasörü var ben sadece localization klasörüne ***** yapıyodum ve olmuyodu sonra ***** ı hem localization klasörüne hemde bin32 klasörüne uyguladım oldu ama ilk olarak 1 gb lik ***** ıyaptım oyun açıldı ama görüntü yoktu sonra daha önce indirdiğimiz ***** varya ***** 2 fix onu tekrar yaptım her iki klasörede yap sonra oyuna girdim baktım olmuş yalnız masaüstündeki crysis.exe den girme sen ***** yaptığın klasörden tıkla gir oyuna mesela ben bin32 içindeki crysis.exe den tıkladım girdim ya kısaca sı sanırım ***** bin32 klasörüne yapılacak kardeş

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Hm tm saol kardes. Crysisi bitiriyim codmw3 e baslicam ;)

• Beğen
Tepkiler: beyaz_dis123
beyaz_dis123

beyaz_dis123

Üye
Ben medal of honor a başladim

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Medal of honorun en son 2. Oyununu oynamistim en son kacincisi var?