Püf Noktası Creators Güncellemesi Almayan Lumia Cihazlara Kararlı Creators Sürümünü Yükleme (Resimli.Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

utt2

utt2

Üye
    Konu Sahibi
Creators Güncellemesi Almayan Lumia Cihazlara Kararlı Creators Sürümünü Yükleme (Resimli.Anlatım)
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Winrdows 10 Creators (10.0.15063.297) güncellemesini yüklemeyi anlatacağım.
bildiğiniz gibi bütünW10M cihazlar Creators güncellemesini almadı. bizlerde bu güncellemeyi (kararlı sürümü) yüklemeye başlayalım.
Not:Eğer cihazınızda insider sürümlerinden biri yüklü ise Windows insider programına girip programdan ayrıl bölümüne basın kararlı tireshold güncellemesi gelecek işlemlerimize başlamadan önce bu sürümü cihazınıza indirip kurun.Aksi takdirde Creators kararlı sürüm gelmez.

Sırasıyla "HKEY_LOCAL_MACHİNE\ SYSTEM\ Platform\ DeviceTargetingInfo"ya kadar gelelim.

•PhoneModelName=Lumia 650
•PhoneManufacturer=MİCROSOFTMDG
•PhoneHardwareVariant=RM-1152
•PhoneManufacturerModelName=RM-1152_15636
BU değerleri uygun yerlere eksiksiz şekilde yazıp writelıyoruz.

•Arkadaşlar eğer güncellemeyi yüklediyseniz telefon modelinide belirterek deneyiminizi ve sorun varmı yokmu yorumlara yazarsanız yükleyecek arkadaşlar için faydalı olur.

ALINTI DEĞİLDİR

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ghanelim, Sensation, Esendağlı ve 3 diğerleri

serinaga

serinaga

Üye
Güzel paylaşım, teşekkürler ...

• Beğen
Tepkiler: utt2
utt2

utt2

Üye
    Konu Sahibi
Güzel paylaşım, teşekkürler ...
rica ederim
Creatos güncellemesini yükleyen arkadaşlar Telefon modelinide belirterek sorun varmı yokmu yazarlarsa başkaları için faydalı olur.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
*Creators

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu yöntemi lumia 920 de deniyorum ama uygulamayı kurdum uygulama içinden platform kısmına tıklayınca atıyor sürekli bir türlü o kısmı geçemedim

0MG90

0MG90

Üye
Konu için teşekkürler. Diğer konuda Ayarlar>Diğer eklenenler kısmına ekleneceği yazılmamıştı. Bende yükle diyordum menüde gözükmeyince olmuyor herhalde diyordum şimdi yaptım, 950 XL olarak gösterdim ve güncelleme iniyor 1320'ye.

utt2

utt2

Üye
    Konu Sahibi
bu yöntemi lumia 920 de deniyorum ama uygulamayı kurdum uygulama içinden platform kısmına tıklayınca atıyor sürekli bir türlü o kısmı geçemedim
İşletim sistemi sürümün ne Windows 8.1 mi
Konu için teşekkürler. Diğer konuda Ayarlar>Diğer eklenenler kısmına ekleneceği yazılmamıştı. Bende yükle diyordum menüde gözükmeyince olmuyor herhalde diyordum şimdi yaptım, 950 XL olarak gösterdim ve güncelleme iniyor 1320'ye.
Önemli değil yeterki Microsoft'un vermediği güncellemeyi yükleyin :)
Bende Lumia 820 cihaza yükledim.
Bu sürüm 1320 de nasıl çalışıyor ?

0MG90

0MG90

Üye

Bazen ekran donuyor hard reset atıyorum öyle düzeliyor. Birde Bluetooth bir garip, kapatamıyorum. Onun dışında sorunsuz.

utt2

utt2

Üye
    Konu Sahibi
Bazen ekran donuyor hard reset atıyorum öyle düzeliyor. Birde Bluetooth bir garip, kapatamıyorum. Onun dışında sorunsuz.

bluetooth sorunu ve donma sorunu bendede vardı cihazı formatlayınca düzeldi
şu anda gayet güzel

4MaGuS

4MaGuS

Üye

yok 1511 olan ilk Windows 10 güncellemesi alanlar 10.0.10586.545 olan sürüm var soft reset attım kapa aç yaptım hala giremiyorum o platform klasörüne

utt2

utt2

Üye
    Konu Sahibi
yok 1511 olan ilk Windows 10 güncellemesi alanlar 10.0.10586.545 olan sürüm var soft reset attım kapa aç yaptım hala giremiyorum o platform klasörüne
ozaman cihazina vcreg ve custom pfd 0600 sürümünü kur
oda olmazsa cihazi 8.1 sürümùnü yükle unloc bootloader ve root islemlerini yap custom pfd 0003 uygulamasini wp 8.1 sdk ile portla
unlock bootloader islemi yaparken program switching to emergency mass storage mod ekraninda takili kalirsa wp internals programini direk kapat aç i§lem devam eder

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ozaman cihazina vcreg ve custom pfd 0600 sürümünü kur
oda olmazsa cihazi 8.1 sürümùnü yükle unloc bootloader ve root islemlerini yap custom pfd 0003 uygulamasini wp 8.1 sdk ile portla
unlock bootloader islemi yaparken program switching to emergency mass storage mod ekraninda takili kalirsa wp internals programini direk kapat aç i§lem devam eder
pek anladığmı söyliyemem ama araştırayacağım nasıl yapılır diye

kmlxxbb

kmlxxbb

Üye
VPN çalışıyor mu arkadaşlar ?

dakamon

dakamon

Üye
Bende Lm 820 ye kurmayı düşünüyorum. Çok sorun yaşar mıyım?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1gb ram 650 modelini yaz cihaz bilgisine.
yükleme sonrası bir güncelleme kontrolü çek. Güncelleme yoksa sıfırla temiz kurlumla devam et

performans olarak işini görür. Ben lumia 1520 de insider sürümü kullanıyorum. Tonla küfür ediyorum. Canavar gibi çalışıyor ve neden bizim cihazlara vermedikllerini çözemedim. .

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
utt2

utt2

Üye
    Konu Sahibi
ekran parlaklığı dışında sorun yaşamazsın ben 1 yıldır lumia 820 de windows 10 kullanıyorum memnunum.
ayrıca yeni güncellemeler halen gelmeye devam ediyor.

Üst Alt