Creative Zen Micro- İpod Nano - İpod Mini Hangisi..?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Creative Zen Micro- İpod Nano - İpod Mini Hangisi..?

Arkadaşlar bu üçünden birini almayı düşünüyorum.. MP3 playerlar konusunda pekte bir bildim yok hangisini tavsiye edersiniz.. Ayrıca özelliklerine bakmak açısından yukarıdaki linklerden inceleyebilirsiniz...

Spot almayı düşünüyorum ortalama fiyatları ne kadar doğubank civarında belirtirseniz sevinirim..

Ayrıca başka alternatiflerde sunabilirsiniz...

Teşekkürler....

tofy

Üye
ben almışken 6gb olanı al derim hem kullanma saati onun daha fazla arada çok az fiyat farkı var zaten ama tabi bu daha büyük ve biraz daha ağır onuda belirtmek lazım.
ben birde ipod special edition u2 yu öneriyorum istersen onada bir bak 20gb hafıza var 5000mp3 kapasitesi var fotoğraf görüntüleme özelliğide var

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
4 veya 6 gb olması pekte önemli değil benim için.. Çünkü koyduğum alt sınır 4 gb bu da yeterli olur düşüncesindeyim..

İpodlarda radio yok dolayısıyla radiodan kayıt mevcut değil creative'e göre bu bir eksisi ipod'un..

chawush

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 4 2005, 06&#58;29 PM) [post=221679]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
4 veya 6 gb olmas&#305; pekte önemli de&#287;il benim için.. Çünkü koydu&#287;um alt s&#305;n&#305;r 4 gb bu da yeterli olur dü&#351;üncesindeyim..

&#304;podlarda radio yok dolay&#305;s&#305;yla radiodan kay&#305;t mevcut de&#287;il creative&#39;e göre bu bir eksisi ipod&#39;un..
[/b][/quote]

ya karde&#351;
e&#287;er ald&#305;ysan veya ar&#351;t&#305;rd&#305;ysan sana 1 2 soru sorjam da

bu yukar&#305;dakilerin dogubank fiyatlar&#305; nedir +
ipod nano 2gb dogubank fiyat&#305; nedir.?*
sa&#287;ol &#351;imdiden.&#33;

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Daha almadım ama:

İpod Nano: 370 ytl doğubankta..

Ben 235&#39;e creative muvo2 4 gb almaya karar verdim..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Muvo2 aldım hemde 1 tane siyah buldum kaçırmadan kaptım.

hzrcn

Üye
çok ii

youngprogrammer

Üye
iii

wgandalf

Üye
peki memnun musun creative den ? onuda yazsaydık ii olurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt