[ÇÖZÜLDÜ] OnePlus zil sesi açılmıyor?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çözümü yabancı kaynaktan buldum telefonun güç tuşunun üstünde bir tuş var alta resmini koyarım . O tuş en üstteyken sessiz , ortadayken titreşim alttayken sesli oluyormuş . Sorun çözülmüştür .
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bir program oyun vb birşey yüklendikten sonra mı oluştu?
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ayrıca cihaz HTC mi oneplus mı?
 
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sorun çözüldü ilk mesaja yazdım ilgilendiğiniz için teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt