corel draw 12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grafiker22

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar corel draw 12 yi indiriyorum ama bir problem var. ****** numarasını yazıyorum ve benden active no istiyor araştırdım ama bulamadım bilen varmı..

_GiTaRisT_

Üye
yardım edemiyeceğim..ama bi sorum var..

Neden mizah bölümünde bu konu ;) ??

grafiker22

Üye
    Konu Sahibi
aa pardon acemilik işte..

ekolix

Üye
actıve kodu ıstıyorsa benden sana bır tavsıye elındekı serıal e gore DBcr*ck.com adresınde actıve sıfresını alabılırsın tabıı hala lazım sa...

slayer

Üye
DR1ZCRS-1736730-YNQ
DR12CUB-5137358-MCC
DR12CNC-8322248-NFT
DR12WRJ-1875116-MUU
DR12WES-3007622-EUW
DR12WRD-5808712-JLK
DR12WRS-8796594-FHE

Caine

Caine

Üye
teşekkür bile etmeden gitmiş sağolsun :( işi görüldüyse iyi o zaman

_GiTaRisT_

Üye
Originally posted by Caine@Sep 23 2005, 12:19 AM
teşekkür bile etmeden gitmiş sağolsun :( işi görüldüyse iyi o zaman
[post=174608]Quoted post[/post]​
abi boşver..eğer öyle düşünürse yanlış düşünmüş olur..burada muhabbet var..ama grafikere rastladım dünden beri..mesaj sayısı 5 ama galiba denemeye çok yazıyor..neyse..ben pek karışmayım.. :(

slayer

Üye
sen mesaj sayısına fazla taktın :nono:
ister 1 mesajı olsun ister 10000..

belkide işine yaramamıştır / daha önce bulmuştur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt