Contact Photo Sync v1.3.0 [Pro]

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Contact Photo Sync, Android cihazlar için yayınlanan fotoğraf senkronize etme uygulamasıdır. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
Fix to support Whatsapp latest version
Now works also with Whatsapp for Business
Added a new feature for pro version, you can start the import from a specific contact number.


Contact Photo Sync İndir - Android - MaxiCep
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: veliahht01


Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:
 

vatas21

Üye
Program hata veriyor
 
  • Beğen
Tepkiler: tuareq

tuareq

Üye
dosya açılmıyor
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt