Constantine

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeJeKe

Üye
    Konu Sahibi
Constantine
arkadaşlar COnsTantiNE filmini nası buldunuz bence hiç de fena olmamış hatta harika :artı: :artı: :artı: :artı: :artı:

splash

Üye
Originally posted by consTANTİNE@Apr 3 2005, 10:23 PM
arkadaşlar COnsTantiNE filmini nası buldunuz bence hiç de fena olmamış hatta harika :artı: :artı: :artı: :artı: :artı:
[post=24375]Quoted post[/post]​
Bencede cok guzeldi sonucta flim altinda cok sey aranmamali efektler cok guzeldi hele azrailin constantinin cigerini sokme sahnesi . bidaha izlenir bence

Ozan

Ozan

Admin
Süper film, bence daha fazlasını beklemeye gerek yoktu .. ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Konusu ve icerigiyle guzel film yapmıslar...

Quattro

Quattro

Üye
Aslında ilk başta biraz karışık gibi geldi bana ama sonradan anladıktan sonra kendimi fena kaptırdım .bencede iyi bi film olmuş.. ;)

méchant

Üye
ben filmi cok begendim walla,2 kere gittim sinemada..simdide emule download :artı:

rnry

Üye
walla cehenneme geçiş sahneleri baya iyiydi

Caine

Caine

Üye
herkese saygılıyım. ama inanın begenmedim. biraz sacma bence. btu tur filmlerde artık sıkmaya basladı. en iyis eskimeyen aşk filmleri.
melekler sehri,kasımda aşk başkadır,hayalet vb.....

Ayaz77

Üye
konu olarak iyi ve ilgi çekici bir filmdi

crime_

Üye
film tamamiyle bir hristiyanlik propagandası olmuş cebrailin kanatlarının yanması konstantinin cebraili tokatlaması çok garibime gitti belki onlar için normal ama bana çok itici geldi akla zarar bi film.

curunan

curunan

Üye
film süperdi efektler olsun geçişler olsun kurgu öykü güzeldi. benim en çok hoşuma giden olay sigaraya karşı caydırıcı bir işlenişi vardı filmin :)

hatta sinemadan çıktığımda millet birbirine bakıyordu ellerinde sigarayla acaba yaksakmı diye :D o kadar etkilemiş film ;;)

BeJeKe

Üye
    Konu Sahibi
para çevirme olayı nası ben onu yapamıoruuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmm. :'( :'( :'( :'( :'(

ferro

Üye
bence güzel bir film ama karışık sahneleri varr kişisel görüşler ön plana çıkıyo filmi yorumlarken

stil

Üye
bir kere Keanu Reeves Oynuyor Daha Ne bekLiyeLim :=) Lucifer karizma adamdı bu da dipnot ;)

freaky

Üye
ben pek beğenmedim

barton80

Üye
7/10

daha iyi olabilirmiş keanu abinin yerine başka birini bulsalarmış

utangac

Üye
Matrix ten sonraki en iyi filmiydi.
Ne o izleyici, Kasımda aşk başkadır, okulda öğretmen olduğu filim öyle.
Konusu elbette hristiyan propagandası olacaktı ne bekliyordunuz müslümanlık veya budizm mi?

andersoN

andersoN

Üye
Eğer devamı gelmezse konu olarak cok havada bi film . Bu kadar basit olmamalıydı ...

sonofrage

Üye
;;) Film cok iyiydi ve seytanin gelisi cok ilgincti ben hic beklemiyordum. Ama sunu da unutmamak lazim hala uzerinde bir neo karizmasi war keanu reevesin. Adam ama cok karizma sigara yakiyor dayanamadim ben bile ictim arada

jackjack

jackjack

Üye
arkadaşla beraber sinemada izlemiştim sinemada bir ikimiz vardık başka kimse yoktu yaya yaya izledik güzeldi efektler felan ama konusu kesmedi keanu ın daha iyi bir filmde beklerdim doğrusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt