Cola turka arena'da ıverson şöleni

Sponsorlu Bağlantılar

greenmile

greenmile

Üye
evet gelelim iversona beşiktaş bu transferi sadece şov amaçlı tribünleri doldurabilmek için yapmıştır yoksa takıma bi katkı yapacağından değil:ehe

haltie

haltie

Üye
beşiktaşın şu transferden an itiariyle zarar etmiyeceği kesinleşmiştir birde başarlı olursa çok daha güzel olur

'Davut

'Davut

Üye
türkiye liginde fenerbahçe ve efesten başka şampiyon olan yok fenerbahçe ülkerle birleşince ligin en kalitesi oldu kaldı ki bandırma banvit bile kurduğu kadroyla bu ligi 3.cü bitirir.

cola turka ve cafe crown gelecek yıl beşiktaş ve gsye sponsor olmayacaklar buda dipnot olsun

Zaten takımları kötüydü...:) sponsorluklarda çeklirse ne olur ...:d:

Adam neyi sovunuyor yahu Başarısız Fenerbahçeyi mi - 50 yıl önceki şampoiyon olan takımı mı ?

Şu anda Bomba gibiyiz Avrupada ki bir çok takımdan iyiyiz Euroligdeyiz lideriz 6 . maçlar sonuncunda icraat budur Sen icraat olarak ne bekliyorsun Nba de şampiyonluk mu ? Amerikan takımı değiliz olamayız kusura bakmasın kimse...? Türk bayrağını gururlandıran varsa Basketbolda Buda Fenerbahçedir...Kaç Milli basketbolcumuz var Eurolig Riband kralı bile bizde....:d:

Kendini yetersiz görmüş diyor o marka sizinde sponsorunuz değil mi yahu o bile yeterli gelmiyormu size :d:... Biraz saygıyı hak ediyor bu takım bu takımla gururlana bilirsiniz bu Türkiyenin takımı ;)

greenmile

greenmile

Üye

Adam neyi sovunuyor yahu Başarısız Fenerbahçeyi mi - 50 yıl önceki şampoiyon olan takımı mı ?

Şu anda Bomba gibiyiz Avrupada ki bir çok takımdan iyiyiz Euroligdeyiz lideriz 6 . maçlar sonuncunda icraat budur Sen icraat olarak ne bekliyorsun Nba de şampiyonluk mu ? Amerikan takımı değiliz olamayız kusura bakmasın kimse...? Türk bayrağını gururlandıran varsa Basketbolda Buda Fenerbahçedir...Kaç Milli basketbolcumuz var Eurolig Riband kralı bile bizde....:d:

Kendini yetersiz görmüş diyor o marka sizinde sponsorunuz değil mi yahu o bile yeterli gelmiyormu size :d:... Biraz saygıyı hak ediyor bu takım bu takımla gururlana bilirsiniz bu Türkiyenin takımı ;)

bu lafları sen bana mı dedin?:naughty:

haltie

haltie

Üye

Ben ne diyorum sen ne diyorsun.Anlamıyosun dediğimi cevap verme bari.olayı nbaya kadar getirmiş bilmiyordum iyi ki söyledin.tabiki gurur duyuyorum başarılarına ama iki kere şampiyon olan takıma efesle ondan başka şampiyon yok dersen adama gülerler.

greenmile

greenmile

Üye
o zaman şöyle sorayım önümüzdeki 2-3 yıl içinde bjk ve gs nin bu ligte şampiyon olma ihtimali var mı?

Samsun55''

Samsun55''

Üye
    Konu Sahibi
bende yazardım bişeyler ama basketten zerre kadar bişey anlamıyom :ehe

'Davut

'Davut

Üye
bu lafları sen bana mı dedin?:naughty:

İlk 2 si sanaydı :D gerisi başkasına şimdiki gibi

Anlamıyorum Basketboldan ha:kop: Emin ol senden daha fazla anlıyorum ;) İki kere dediğin takım eğer son 4 sene final oynamışsa ve şu anda yenilgisiz liderse ve herkesin gördüğü gibi şimdiden bile Bu iki takım yine final oynar deniyorsa başka bir seçenek var mı şampiyon adayı olarak. Bir eczacıbaşı vardı ne oldu çekip gitti zorluklara gelemedi...

Bak şu şampiyon olan takımlara lig tarihi içinde kim var şu anda Tofaş nerde şimdi sonuncu şu önümüzdeki 10 yıl içinde bu iki takımın dışında şampiyon olunması nerdese imkansız Kadro imkan falan yanına yaklaşan bile yok 3. ye en büyük aday olsa olsa Banvit olur...
Nba' yeye getirdim çünkü daha icraat göremedik diyorsun bende adamlar Nba de şampiyon olunursa mı icraat olur senin için dedim...;)

Şu anda Efesle- Fenere Rakip yok ;)

greenmile

greenmile

Üye
bir bandırmalı olarak banvitin bjk ve gsden daha fazla basketbola yatırım yaptığını biliyorum hedefleri büyük fenerle efesi en zorlayan takımlardan biri ki bu sezon sonunda da kendisini belli ediyor.

haltie

haltie

Üye
Rakip olmaması bişeyler yapacağı anlamına gelmiyor hala bana ihtimaller üzerinden konuşuyorsunuz ben size olanları söylüyorum istatistiksel verilerle.Şimdi bazı örnekler vericem dereyi görmeden paçayı sıvamakla ilgili hoş olmayacak benim bu konudaki yorumum fenerbahçe gerçekten iyi oynuyor umarımda hakeden şampiyon olur.

konuyada gelirsek beşiktaş iversonu getirerek dünyada çok büyük sükse ve reklam yapmıştır verdiği parayı nerdeysede çıkarmıştır.ama gelinen sonuç fenerbahçeden konuşuyoruz çok alakasız şekilde.

greenmile

greenmile

Üye
beşiktaş bu transferi reklam için yaptı sportif anlamda iverson bize her maç 30-40 sayı atsın da maç kazanalım anlayışlı yapmadı bizde bunu anlatmaya çalışıyoruz zaten Bjk işin şovu için yaptı bu transferi

haltie

haltie

Üye
dünyanın en büyük basketbolcularından biri Türkiyede herkes izleneye gitmeli:ehe ayrıca şuana kadar ki türk spor tarihinin en büyük ve en sansasyonel transferi

Bişey anlatmana gerek yok ilk mesajımda zaten en sansasyonel transferi demişim.biliyoruz neyin ne olduğunu şu haliyle çok büyük transfer beşiktaş sonuç olarak zarar etmeyeceği bir transfer yapmıştır bende konunun allen iverson ve beşiktaş konusu olduğunu anlatmaya çalışıyorum ama nedense olay başka takımlara geliyor yoksa biliyoruz neyin ne olduğunu ha kalkar başarılı olur ki bence çok iyi işler yapacak o zamanda tadından yenmez.

Üst Alt