Çokk güzeL bir Soru Daha

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D_aTeS

D_aTeS

Üye
    Konu Sahibi
Çokk güzeL bir Soru Daha
İdamlık bir mahkum varmış,cezasını onaylaması için son kez hakimin önüne çıkartmışlar.hakim adama sorar son isteğin varmı evladım.mahkum son bir şans daha istiyorum hakim bey der.hakim bunun üzerine mahkumu yanına alarak onu bir salona götürür.salonun iki çıkış kapısı var her kapının önünde de birer gardiyan varmış.sonra hakim ona burdan nasıl kurtulabileceğini anlatır; derki bu kapılardan biri kurtuluş kapısı diğeri ise ölüm kapısıdır.Bu kapıların önünde duran gardiyanlardan bir tanesi sadece doğru söyler diğeride sadece yalan söyler.ama hangisi doğru hangisi yalan belli değil.sen burda gardiyanlardan herhangi birine sadece BİR SORU sorma hakkın var kurtuluş kapısın bulmak için.mahkum nasıl bir soru sormalı ki kurtuluş kapısını bulsun...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Hakimle muhabbet bitince hakime göz kırpılır ve gülümsenir! Eğer hakim de boş olmadığını gösteren bir hareket yaparsa (gülümsemek vs...) hakimin yumuşak bir arkadaşımız olduğu ortaya çıkar! Gardiyana ise sorulur, bu müdür top mu diye? Evet derse doğru söyleyen bulunur, hayır derse yalan söyleyen...

Böylece idamdan kurtulunur ama hakimden nasıl kurtulunur onu bilemem! Onu da siz bulun... Ben şahsen ölmeyi yeğlerim :kop: :kop: :kop:

D_aTeS

D_aTeS

Üye
    Konu Sahibi
:kop:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:kop:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
bende gülim bari :kop:

xkadir61

xkadir61

Üye
bende ağlim o zaman.:agla

D_aTeS

D_aTeS

Üye
    Konu Sahibi
daha bişe paylaşmayalım o zman gülelim hep birlikte ...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
daha bişe paylaşmayalım o zman gülelim hep birlikte ...

Espri yapmıştım forumdaşım! :) Devam et sen paylaşımlarına ne güzel hem düşünüyoruz hem gülüyoruz bu bölümde :)

D_aTeS

D_aTeS

Üye
    Konu Sahibi
yok yok sana demedim

qurbuz

qurbuz

Üye
bence adam gardiyanın birine sorar fb final oynarmı oynar derse (fbli) diğerine sorar oda ...........................u ...........kları ........h girer derse (anti fb li) vede ve bu kapıdan girer kaçar gider yani yalancı olan bi fb li oluyor :kop::ehe

iremm

iremm

Üye
adam gardiandan birine der ki arkadaşına sor çıkış kapısı hangisi eğer arkadaşının verdiği cvbın tersini söylüyorsa yalancı gardian odur ve adam diğer gardianın dediği kapıya gider diye düşünüyorum :allalla: terside olursa yani yalan söyleyen başta arkadaşı aynen dediğini iletir ve tam tersi kapıya gidilir umarım anlaşılmıştır ne dek istediğim :ehe doğrumu???

D_aTeS

D_aTeS

Üye
    Konu Sahibi
sende bunu yaptın ya :S :D

iremm

iremm

Üye
sende bunu yaptın ya :S :D

ne yaaa en mantıklı cvp bu bence hem saat gecenin 12sinde cvpladım yorgun uykulu bi halde o saatte anca bu cvp yani :hmmm idare ediver hem mantıklı bence doğruu yani :vur

qurbuz

qurbuz

Üye
:yuru

D_aTeS

D_aTeS

Üye
    Konu Sahibi
tebrikler irem ! doğru tabi ! sen cvplıyosun ! tebrik ederim

D_aTeS

D_aTeS

Üye
    Konu Sahibi
hoşgeldin// sağoll ya baksana devilin bi sorusu var.3 sincap olayı onada bi el atar mısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt