Öneri cok sukur sorunu buldum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
cok sukur sorunu buldum
root attiktan sonra faceye girmemde telefon kapaniyor demistim megerse sorun facebookdaymis google playde yapilan yoruari okuyunca anladim :D simdi sizden ricam kullandiginiz facebook uygulamalarinin tam surimunu yazarmisiniz sorunsuz calidan kapanmiyan onlardan bitanesini indircem

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Valla kardeşim 6630'dan beri facebook programlarını kurup kullandım her güncellemesini de yapıyorum şu anda da sorunsuz kullanıyorum bir sürü şikayetleri ben de okudum ve güldüm geçtim. O kadar şikayet ediyorlar ama bende sorunsuz çalışıyor. Bugüne kadar daha bir kere facebook programını kullanırken hata veya sorunla karşılaşmadım. O şikayetleri yazanların çoğu telefonu kullanmayı bilmeyen insanlar emin ol.

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
Facede bi sorun varki herkez ayni hatayi soyluyor 111.0.0.18.69 surumunde ve neden kimse durduruldu hatasi var demiyorda faceye girdigim an telefon kapanip aciliyor diyor cunku bendede oyle oluyor faceye giriyorum telefon kapanip aciliyo
Eger face kullanmayi bilmeseydik yada bilmeseydiler hata mesaji geliyo yada telefon donuyo derdik 10 dan fazla kisi faceye girdigim an telefon kapanip aciliyo diyor dikkat edin telefon kapandi demiyoruz kapaniyor ve kendi geri aciliyor
Benim tek ricam herkez kullandigi gacebook ve messenger surumunu yazsin ki hata alanlar o surumleri indirsin

_ardaa

_ardaa

Üye
Bence sistemle alakalı bir durum yada telefonla, bende de hiç facebook hata vermedi şimdiye kadar şuan 112.0.0.20.70 sürümü var ve hiç sıkıntı yok.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim play storeya istediğin kadar sürüm numarası ile hataları sorunları bildiren yazı yaz emin ol kimse ilgilenmiyecektir bile. Adamlar bakmıyorlar bile kim ne yazmış. Bende sorun yok? Kaç senedir kullanıyorum facebook ve mesenger programlarını bir tane hata ya da sorun vermedi bende. Direk Mark Zuckenberg'e facebook üzerinden mesaj gönderebilirsin istersen.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Kardeşim play storeya istediğin kadar sürüm numarası ile hataları sorunları bildiren yazı yaz emin ol kimse ilgilenmiyecektir bile. Adamlar bakmıyorlar bile kim ne yazmış. Bende sorun yok? Kaç senedir kullanıyorum facebook ve mesenger programlarını bir tane hata ya da sorun vermedi bende. Direk Mark Zuckenberg'e facebook üzerinden mesaj gönderebilirsin istersen.
Mark çok dinler sanki :D

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Facebook Lite kullan temiz

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
Neyse siz dalga gecin

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Söylediklerimde dalga geçilecek ne var anlamıyorum. İstersen Bill Gates ile de konuşursun. O insanlar bizim ülkemizdeki ünlüler ya da siyaset adamları gibi değil yüz tane koruma ile gezecekler.

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
Neyse anlasilan samsung telefon kullanan kimse yok bilgiki kisiler neden yoruma gelmiyor yardimci olmuyor

_ardaa

_ardaa

Üye
Google play yorumcularına aldırma, çok nadir mantıklı yorum yapan görüyorum.

Buğra

Buğra

Admin
Konu kilit.
Oyun uygulama istek forumunda facebook apk dosyası isteyerek yeni bir konu açabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt