çok önemli !!! Ama biraz ilginc bir sorum olacak !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
baris.sarak

baris.sarak

Üye
    Konu Sahibi
çok önemli !!! Ama biraz ilginc bir sorum olacak !
sayın maxicep üyeleri vodafone 3g modem aldım laptopumdan giriyorum ..

acaba 3g modemimi masaüstü bir pc'ye taksam calısırmı internete girermiyim?

cevap bekliyorum
biraz ilginc bir soru oldu ama..

• Beğen
Tepkiler: bulut bay

onatcan95

onatcan95

Üye
tabii ki!!!:oke: laptop la hiçbir farkı olmayacaktır. Tabii pc çok eskiyse sorun olabilir ama çalışması lazım.

Girrffe

Üye
usb girişi olan her pc'de çalışıyor diye biliyorum :)

ersoyw

Üye
laptopun masaustunden farkı tasınabilir olması bu da 3g modemine engel değil ben su an 3g modemle masaustunden giriyorum

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Elbette olur.Modeminizi Usb girişine takıp tanıtacaksınız
Bu kadar:oke:

onatcan95

onatcan95

Üye
konu kapansın bence cevap verildi.

Telomanyak

Telomanyak

Üye
Kimse belirtmemiş ama ben söyliyeyim eğer bilgisayarınız çok eski ise usb girişinin USB 1.1 mi USB 2.0 mı olduğunu öğrenmeniz gerekir(usb modemi kullanacağınız tüm bilgisayarlar için geçerli) çünkü Vodafone'un verdiği Usb Modem Usb 2.0 dır.Buna dikkat etmekde fayda var çünkü bağlantı hızını büyük ölçüde etkiler.Onun dışında laptopunuzda kullandığınız gibi kullanabilirsiniz.

onatcan95

onatcan95

Üye
Kimse belirtmemiş ama ben söyliyeyim eğer bilgisayarınız çok eski ise usb girişinin USB 1.1 mi USB 2.0 mı olduğunu öğrenmeniz gerekir(usb modemi kullanacağınız tüm bilgisayarlar için geçerli) çünkü Vodafone'un verdiği Usb Modem Usb 2.0 dır.Buna dikkat etmekde fayda var çünkü bağlantı hızını büyük ölçüde etkiler.Onun dışında laptopunuzda kullandığınız gibi kullanabilirsiniz.
arkadaşım en başta ben söylemiştim ama yine de saol. doru bu önemli bir ayrıntı. çünkü usb 2 desteksiz pc lerde açıkçası 3G yi çok da anlamayabilrsiniz. çünkü tam hıza sahip olamazsınız.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Soruya cevap verildiğinden dolayı açık kalmasına gerek kalmamıştır. Bu neden konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt