Çok Mesaj Var Telefonda...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mahirmete

mahirmete

Üye
    Konu Sahibi
dostlar kardeşler slm.. yardım edin msjlarımla boğuşuyom kaç gündür yaw..
bende 6680 var ve çok dandik 128mb kart var ama acaip dandik çok yükleme yapınca yawaşlayanlardan 3o mil. a aldım:D
konuya gireyim.. bende tam olarak 3380 tane mesaj var ve artık mesaj yazmaya çalıştığımda her zaman deil çoğu zaman
Mesajlar : Hafıza Az. Bazı uygulamaları kapatın diye hata verio.. Yani hafıza kartı hafızasında yer yok demiyo ki zaten 110 mb yer var.. mesajlarım hafıza kartında saklanıyor... sizce hafıza kartımda mı bi prob. var... çünkü tel.e format attım bi işe yaramadı :(
 


white

Üye
Hepsini işaretle sil
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Mesajların hafıza kartında sakladığına eminsen eğer sorunun cevabını sen de vermişsin; hafıza kartın dandik.

Ayrıca, 3380 tane mesaj var hafıza kartında demişsin ve 110 Mb.'ta boş yer. 3380 mesaj nerden baksan 20 Mb. yer kaplaması lazım...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt