Çok Komik Okuyun Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
goldcrusher

goldcrusher

Üye
Originally posted by endoplazmix_550+Jul 29 2005, 08:50 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(endoplazmix_550 &#064; Jul 29 2005, 08:50 PM)</div><div class='quotemain'>doktor işte :no:
[post=118899]Quoted post[/post]​
[/b]

Originally posted by vormound@Jul 30 2005, 04:49 PM
abı doktor değilmi hepsi aynı &#33;&#33;&#33;
[post=119628]Quoted post[/post]​

<!--QuoteBegin-balli31
@Jul 30 2005, 05:17 PM
işte canım türkiyemin durumu&#33;&#33;&#33; :vur:
[post=119646]Quoted post[/post]​
[/quote]

bunları doktor yapanın.............. :off: :off: :off:

adamı dinden imandan cıkarırlar yaw.. :vur: :vur:

Caine

Caine

Üye
ya inanın konu oyle bir boyuta gitmişki anlayamadım bile :) eğer doktorlar o sacmalığı yapip cidden süt bulamayınca dondurma yesinler diyorsa eşşekliktir yazıktır okudğu okulada mezun edenede, yok eğerki süt ürünleri yemiyen cocuklarınıza donduırma yedirin diyosa haklıdırlar. her neyse :lol2: ufak ve herkesin kalıplaşmış şekilde söylediği bir söz düzeltilmiştir onu sizinle paylaşayım. şu fransız ihtilalkinde kraliçenin dediği ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler lafı doğru değildir ve ispatlanmıştır. o zamanlar ve hatta şimdide fransada fakir kısımların yanlış değilsem değişik ve ucuz bir undan yaptıkları pastaya benzer ekmek vardır. kralice Marie Antoinette de ekmek bulamıyorlarsa o ekmeği yesinler demiştir ve o ekmekte pastaya benzediğinden ve tarih her zaman saptrılır bilirsiniz bu güne kadar pasta olarak gelmiştyir. ama bu olay tarihciler sayesinde kesinlikle acıklığa kavuşmuştur. teşekkürler

showtime_0

Üye
bunu daha önce okumuştum ama hangisinin gerçek olmadıını karıştırıodum =)

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Aug 1 2005, 03:32 AM
ya inanın konu oyle bir boyuta gitmişki anlayamadım bile :) eğer doktorlar o sacmalığı yapip cidden süt bulamayınca dondurma yesinler diyorsa eşşekliktir yazıktır okudğu okulada mezun edenede, yok eğerki süt ürünleri yemiyen cocuklarınıza donduırma yedirin diyosa haklıdırlar. her neyse :lol2: ufak ve herkesin kalıplaşmış şekilde söylediği bir söz düzeltilmiştir onu sizinle paylaşayım. şu fransız ihtilalkinde kraliçenin dediği ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler lafı doğru değildir ve ispatlanmıştır. o zamanlar ve hatta şimdide fransada fakir kısımların yanlış değilsem değişik ve ucuz bir undan yaptıkları pastaya benzer ekmek vardır. kralice Marie Antoinette de ekmek bulamıyorlarsa o ekmeği yesinler demiştir ve o ekmekte pastaya benzediğinden ve tarih her zaman saptrılır bilirsiniz bu güne kadar pasta olarak gelmiştyir. ama bu olay tarihciler sayesinde kesinlikle acıklığa kavuşmuştur. teşekkürler
[post=120503]Quoted post[/post]​

Peki sen şu anda okuduğun tarihin gerçek olduğuna inanıyormusun.Tarih nedir?? Bak arkadaşım eskiden imparatorluk dönemlerinden veya daha eski dönemlerden bu yana yetkili olan kişilerin o günlerde yazdığı şeylerle oluşur.Peki doğru yazdığından eminmisin bakalım.Herneyse Fransa dönemine bakacak olursak ben herhangi bir yalanlama olduğunu sanmıyorum.Ayrıca canım Türkiye&#39;mde onca gaf varken,(Dönemin başbakanı B.Ecevitin Avrupa&#39;da bir toplantıda suyu şişe ile kafaya dikmesi ki kapağı kapalı birşekilde, ondan sonra Doktorlarımızın makası,neşteri vesaire ameliyat malzemesini milletin içerisinde bırakmaları varken) Bu gaf o kadarda büyük değil bence ne dersin.Ben sadece gülmek için yazmıştım ;)

ringwraith

Üye
türkiye gerçeği

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Originally posted by showtime_0@Jul 29 2005, 09:23 PM
bence böyle suçlamayın
bazı çocuklar süt ve süt ürünlerinin çoğundan nefret ediyor
sütü sevmeyen çocuğa içmesi için ısrar etmek yerine dondurma yedirin diyor.

siz de azıcık mantıklı düşünün yae.
[post=118937]Quoted post[/post]​

doğruuuuu...... yalnız dondurma yiyincede bademcik oluyorlar o ayrı mevzu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt