Çok Güzel Flash Animasyonlar...

Sponsorlu Bağlantılar

DefectoR

    Konu Sahibi
 


butarfree

Üye
sağol paylaşım için.
 
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
konu hortlatma die buna derim
 
cllgr

cllgr

Üye
ya sagolsun butarfree arkadaş bugün ne kadar eski konu varsa hepsini hortlatmış.muziplik olsun diyemi yapmış,yoksa bilmedenmi yapmış belli değil...
 
crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
emegine saglık
 

night990

Üye
paylaşımın için sağol,çok çok ilginç....
 

irem kızzzzz

Üye
bu güzel siteyi biz gençler için yaptığınız için teşekkürler:)
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
işte konu 2. defa hortlamış
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt