Çok çok acil


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
harunbagatur

harunbagatur

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende 5800 xm war v51 sürümü yüklü telefonumu modifiyeli yapmak tema efekleri msj okuyucu v.s gbi isityorum yaklaşık 4 yıldır sitede üyeyim bana adım adım yapmam gerekenleri yazarsanız sevinirim çünkü bu konu hakkında hiç bilgim yokk :ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar lütfennnn
 
Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
arkadaşım bu konular öyle yazmayla öğrenilmiyor araştır oku uygula boz yap ancak öle öğrenir uzman olursun
 
harunbagatur

harunbagatur

Üye
    Konu Sahibi
o zmana güzel bi c6 fw atma zamanı geldi
 
SilentOne

SilentOne

Üye
megolamn c6 cfwsi kullanıyom stabil ve saqlam tavsiye ederim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt