cok acil yardım

• 22 Mart 2013
  • 401 Okunma
  • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. jafla cfw atmaya çalıştık error falan verdi sonra telefon açılmadı nokia suiteyle orjinal dosyları atmaya çalıştık sürekli bağlantıyı kes bataryayı cıkar vb hataları aldık telefonu açmaya çalışınca titriyo ışıklar yanıyo ama açılmıyo yardım

Yazan: huseyinkeske
  2. kardeş aynı işlem bendede oldun 1.pc usb yolu bozuktur genelde asus clasık kasaların geneli bozuk 2. 32.bit yükle jaf 64bit denemedim 3.bu yazılımatma işlemi en iyi casper erada iyi oluyor gelelim sorununa formda orijinal ofw var tel neyse onu indir sonra jaf doğru dürüst kur formda sağlam jaf var bozuk jaf ta var sonra JAF KURULUMU VE YAPILIŞI

Ekten Jaf + Nokia Suite Adlı Dosyayı İndirelim...
    İlk Önce Nokia Suite Kurup Daha Sonra Jaf I Kuralım...(Nokia Suite Sisteminizde Kuruluysa Kurmanıza Gerek Yoktur...)
    Jaf ı Kurduktan Sonra... Program Files/ODEON/JAF/JAF USB Driver Klasörünün İçindekileri System32 İçine Kopyalayalım...
    Daha Sonra Program Files/Nokia/Phoenix/Products/RM-356 (Yoksa Bu Klasör Kendimiz Oluşturuyoruz...) Klasörünün İçine İndirdiğimiz Symbian Belle 3x4 Veya 4x4 Menü Düzeni Klasörünün İçindekiler Kopyalayalım...
    Şimdide OGM JAF PKEY EMULATOR V.5 Üzerine Sağ Tıklayıp Özellikler Diyoruz... Açılan Pencerede Uyumluluk Başlığına Tıklayıp Uyumluluk Modu Kutucuğunu İşaretleyip Windows XP Sp3 Seçip Tamam Diyoruz... [Kullandığım İşletim Sistemi Windows7 Sp1 Dir Aynıysa Onu Seçiyorsunuz]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 09:05