Cok Acil Yardim Uygulama Hack Hakkinda


suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
S.a maxicep ailem öncelikle konuyu yanlis yere acmissam kusura bakmayin , Simdi Google play olsun dis kaynaklar olsun iptvyayini yapan uugulamar var, Google playde limitsiz tv diye program vardi rootlu cihazdan kurup üye olduktan sonra 1 saatlik test vip uyelik aldiktan sonra spor kanallarini beglgesel kanallarini actim izledim telefondan root explrorer le data data klasorune girip uygulamanin klasorune erisip kannallarin yayin linkine ulastim burya kadar sorunsuz lakin güncelleme geldikten sonra izledim zaman kanallari linkler klasore gelmiyo bir nevi farketmisler onlem almislar simdi baska nasil linklerine ulaşabilirim herhangi fikri olan yardim ci olabilcek arkadaslar varmi
 
cyberstrike

cyberstrike

Üye
Dhgate sitesinde (gecici olabilir) belli sureler icin iptv uyeligi cok ucuz fiyata satiliyor. Bunun disinda o linkeri sürekli güncellenip eskilerini kullanilmaz hale getiriyorlar ve bunu sifreliyorlarsa, bulunabileceginden supheliyim. Torrnetleri dolas veya alternatif uygilama ara bence.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt