Çok Acil Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Atakanpin1

Üye
    Konu Sahibi
Çok Acil Yardım Lütfen
Öncelikle herkesin geçmiş kurban bayramı mübarek olsun arkadaşlar.

Uzun zamandır Android bir telefon almayı düşünüyodum bana en uygun olarak GMDyi buldum ama önceden general mobile'ın telefonunu almıştım ve çabuk bozulmuştu.

Ayrıca kullanan arkadaşlara soruyorum artıları eksileri nelerdir, memnunmusunuz, tavsiye edermisiniz lütfen bana yardım edin.

Şimdiden teşekkürlerUp up upUp up up yardım arkadaşlar

esmeran3

esmeran3

Üye
Arkadaşım bizim burda bi telefoncu var tanıdık o satıyor. ve 500 adet stok getirdi telefon sadece 125 tane kalmış. Sordum abi nasıl diye iyi olmasa zaten getiripde başımı ağrıtmam dedi :)

Görsellik çok hoş zaten.
Geri kalanıda fiyatına göre iyi :)

Atakanpin1

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım bizim burda bi telefoncu var tanıdık o satıyor. ve 500 adet stok getirdi telefon sadece 125 tane kalmış. Sordum abi nasıl diye iyi olmasa zaten getiripde başımı ağrıtmam dedi :)

Görsellik çok hoş zaten.
Geri kalanıda fiyatına göre iyi :)
Cevabın için teşekkür ederim kardeşim s3miniyle GMD arasında kaldım ama s3miniyle oyun oynanmaz kalbim GMD den yana :DUp up up

esmeran3

esmeran3

Üye
Telefon çabuk ısınır ama haberin olsun s3 minin ekranın ile genaral mobile Discoverynin ekaran boyutu karşılaştırılmaz bile :)
Oyun oynaması zevkli olur :)
Hayırlı olsun almadan diyim :)

Atakanpin1

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim :). Ama dediğim gibi General mobile'ın bi telefonunu almıştım "akıllı telefon" olarak piyasaya sürmüştü Q3 diye bi telefon umarım onun gibi olmaz.

esmeran3

esmeran3

Üye
yok tabiki eğer öyle birşey olsa bizim bu küçüçük mahellede 300 den fazla satılmazdı küçük dediğime bakma note 3 ün felan ilk geldiği yerdir :) Teknoloji mahallesi kısacası :)

Rica ederim.

Atakanpin1

Üye
    Konu Sahibi
Ohohooo telefoncu aşmış :D

esmeran3

esmeran3

Üye
Yani :) yurdışı orjinal ipohe 5s bile geldi :) bunların tam 6 şubesi var :) yurtdışına giderler alır gelirler ama note 3 Türkiye :)