Çok acayip bir sorun...

• 3 Nisan 2013
  • 858 Okunma
  • 19 Cevap

1. Opera 11 hariç hangi tarayıcıyi kullanırsam kullanaym ücretlendirmeyi facebook paketinden değil normal internet paketinden yiyor sadece opera 11 de sorun yok opera 12 de aynı sorun oluyo opera 11 de sürekli kendiligindn kapanıyor yardımcı olabilecek var mı

Yazan: Hami-Bey
  2. hmm enteresan yardım edilecek birşey varmı kardeşim 11 kullan

3. oda sürekli kendiliğnden kapanıyor sinir ediyo adamı

4. nokianın kendi tarayicsnı kullan

5. onda kopyala yapıştır seçeneği yok ya çok pasif kalıyo sekme geçişleri falan kötü

6. yanlışın var nokia tarayıcıda kopyala yapıştır oluyor.evet sekme geçişleri kötü

7. opera mini kullan

8. kopyala yapıştır özelliği sybian3 te vardır ama s60v5 te yok opera mini kullanınca normal internet paketinden yiyo facebooka girince sorun çok tuhaf opera 11 de sorun olmuyo oda sürekli uygulamadaN atıyor

9. kopyala yapistir derken mesela mesaj yaziyoruz mesajin ustunu tariyoruz seceneklerde kopyala var kopyala deyince metin panoya kopyalandi diyor onu herhangi bir yere yapistiriyorum. tel.im C503

10. yok öyle değil browser üzerinden yoksa senin dediğin gibi oluyo panoya kopyala falan

11. tavsiyem oupengbrowser 6.6 vdfn kullanın ücret istemez beleş ve sınırsız kapanma derdide yok

12. link atarsan deneme fırsatım olur.

13. javaspiritli taraycı kullancksn fce paketi icin opera mini den grseydi face üzerndn her siteye geçiş yaplablr

14. önercegin bir tarayıcı yada ona ait bir sürümü var mı sn anladın galiba benim sorunumu

15. javaspiritli taraycı olarak opera mobile ı öneririm:oke:

16. opera mobile 12 de aynı sorun var ama opera mobile 11 de yok çok tuhaf 11 de sürekli kapanıyor

17. o zaman ucbrowserı kullan.

18. oda aynı sorundan müzdarip telefonda sorun yk Orjnal yazılım yükledim aynı cfw attım yine aynı

19. Facebook için facebook uygulamasını kullanmayı dene.Operatörlerin facebook paketlerinde çok pürüz var.Bende sadece
    Facebook uyguşamasıyla çalışıyordu.Belki opera farklı servetlar kullandığı için operatör ücretlendirme yapıyordur.

20. önceden hiç bir sorun yoktu opera 12 en son sürüm vardı sonradan 1 krş yiye yiye tl kalmadı dandik opera 11 muhtaç kaldım

Yüklüyor...
21/09/2018 - 06:47