Çözülebilecek çevre sorunları :)

Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Çözülebilecek çevre sorunları :)
Evet arkadaşlar malum 2013-2014 eğitim öğretim dönemi yaklaşıyor.Ondan dolayı yine lanet olası Teknoloji Tasarım dersi yakamıza yapışacak icat da icat diye. Bu yüzden şimdiden araştırma yapmaya karar verdim. Çevrenizde yaşadığınız sorunlar nelerdir.Siz söyleyin yeter çözümünü ben düşünürüm :D

Samet.25

telin sarjinin cabuk bitmesi :( .d

Türk-X

Türk-X

Üye
Belgesel kanallarınız izle her hafta kanallardan 1 icat anlatırdım okulda genellikle 1. gelirdi :)

scorpion11

scorpion11

Üye
[video=youtube;V8Yr0-ZK51I]http://www.youtube.com/watch?v=V8Yr0-ZK51I[/video]

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Belgesel kanallarınız izle her hafta kanallardan 1 icat anlatırdım okulda genellikle 1. gelirdi :)

Çok mantıklı ama bizim hocalar uyanık. Bizim yardım alabileceğimiz bütün kaynakları inceliyorlar. Ama yine bir denerim.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar sorunlar daha çok çevrede yaşadığınız sorunlarla ilgili olursa daha iyi olur :> bkz: İstanbuldaki trafik sorununa çözüm,arabaların buzda kayması vs,vs,vs

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Su an maalesef her yerde cop kovasi goremiyorum.2 saat cop tasidigimi biliyorum.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
O ders hala var mi? :D

Anil-D

Anil-D

Üye
ben telefon bataryası ile çalışan ev yapmıştım işıklı

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
O ders hala var mi? :D

Var ya arkadaş bitiremediler kaldılar,sistem değişti hala var.İnşallah bu sene başka hoca girer dersimize.Şimdi 2 hoca giriyo ikisi de birbirinden kıl.Biri yaptığını beğeniyo en azından emek vermiş diyip puanını arttırıyoor ama kül yutmaz.Nerde icat sayfası var hepsini beynine kopyalıyor.Bu yüzden onun bildiği bir projeyi yapamam.Diğeri daha beter o da araştırmacı ama öteki hoca ise hiç bir şey beğenmiyor.Bir de bu hoca söylediğini unutuyor.İki yıl önce biz bir icat yapmıştık o icada ışık koymak istiyoduk hoca ilk hafta çok çirkin olur dedi.Projeyi götürdüğümüz zaman da niye ışık koymadınız dedi.Hayır hocam siz dediğiniz için koymadık diyoz o zman da kıyametleri koparıyor ben öyle bir şey demedim diye :dover:

_RYUK_

_RYUK_

Üye
çöplerde oluşan metan gazının günlük hayata kazandırılmaşi için bir proje hazırlaya bilirsin

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Anil-D

Anil-D

Üye
kardesim yazdım ben haberin olsun

muhsin13

muhsin13

Üye
çöpe atılan pet şişelerle büyük ışıklı falan bi robot yap

Turan

Turan

Üye
tablet çok ısınıyo. ptc ile çalışan fan devresi kur.

Mert

Mert

Üye
Yeterli ağaç olmamasını ve olanlarında yok edilmeye çalışılmasını inceleyebilirsin.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler,hepinizin projeleri aklımda önerilerinizi düşüneceğim :D Hepinizden Allah razı olsun :bye2:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Acil durum pilli şarj makinesi yap

Üst Alt