[ÇÖZÜLDÜ] İNSTAGRAM'a Giremiyorum >>> LG Optimus 3D MAX P725

Sponsorlu Bağlantılar

dallass

dallass

Üye
    Konu Sahibi
[ÇÖZÜLDÜ] İNSTAGRAM'a Giremiyorum >>> LG Optimus 3D MAX P725
LG Optimus 3D MAX P725 sahibiyim, android sürümüm 2.3.6
İlk defa instagram kullanayım dedim google play'dan indirip yükledim
ama uygulamaya girdiğimde Kapanacak - Rapor gibi bir hata verdi
belki telf. ve android eski olduğu için sürüm kaynaklıdır diye instagram'ın birçok eski veriyonu denedim,
bir çoğunu zaten yükleyemedim paket ayrıştırılmıyor hatası aldım,
en sonunda uyumlu bir sürüm buldum ama bu seferde yeni bir hesap açmak telefondan mümkün olmadı,
bu yüzden masaüstü pc'den yeni hesap açtım ve bu hesap bilgilerini
telefonumdan giriş yapıp ok diyorum, bu seferde önce açılacakmış gibi çark dönüyor sonra tekrar
beni kaydol / giriş yap ekranına atıyor, şifreyi falanda yanlış girmiyorum
neredeyse telefonu kıracam o denli sinir oldum yani
lütfen bir yardım, çözüm/sorun nedir???

Son düzenleme:

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
LG Optimus 3D MAX P725 sahibiyim, android sürümüm 2.3.6
İlk defa instagram kullanayım dedim google play'dan indirip yükledim
ama uygulamaya girdiğimde Kapanacak - Rapor gibi bir hata verdi
belki tel eski olduğu için sürüm kaynaklıdır diye instagram'ın birçok eski veriyonu denedim,
bir çoğunu zaten yükleyemedim paket ayrıştırılmıyor hatası aldım,
en sonunda uyumlu bir sürüm buldum ama bu seferde yeni bir hesap açmak telefondan mümkün olmadı,
bu yüzden masaüstü pc'den yeni hesap açtım ve bu hesap bilgilerini
telefonumdan giriş yapıp ok diyorum, bu seferde önce açılacakmış gibi çark dönüyor sonra tekrar
beni kaydol / giriş yap ekranına atıyor, şifreyi falanda yanlış girmiyorum
neredeyse telefonu kıracam o denli sinir oldum yani
lütfen bir yardım, çözüm/sorun nedir???

Merhaba.
*Giriş sorunları bazen, sunucu yoğunluğu veya genel teknik arızalardan kaynaklı olabilir fakat devamlılık gösteriyorsa , hesabınız veya cihazınız’dan kaynaklı olabilir.
*Instagram'a telefon ile Uygulamadan veya Tarayıcıdan girince, Facebook ile giriş yap seçeneği yok mu?
Olmazsa şu adımları da dener misin?

Giriş sorunlarını birkaç farklı kategoride ele alabiliriz. Bağlantı hatası, sunucu sorunları, şifre sorunları, hesap hataları, hesap kapatılma, şifre çalınma başta olmak üzere birçok farklı nedeni olabilir. Öncelikle sorunumuzun kaynağını tespit etmemiz gerekiyor. Sorun kaynağını tespit ettikten sonra gerekli işlemleri yapabiliriz. Sunucu sorunlarında beklemekten başka bir çaremiz yoktur. Cihazınızla alakalı sorunları, bağlantı sorunlarını ve şifre sorunlarını instagram yardım sayfasını kullanarak çözebiliriz.

500 Internal Server Error hatası

Hata instagram sunucularının erişilemez durumda olduğu anlamına gelir. Genel bir sorun olduğundan bir süre bekleyip tekrar deneyebilirsiniz.

Bağlantı hataları

Bir hesap oluşturmaya veya hesabınıza giriş yapmaya çalışırken bu hatayı alırsanız ve internet bağlantınızın sabit olduğunu düşünüyorsanız, sorunu çözmek için Wi-Fi yönlendiricinizi sıfırlamanızı tavsiye ederiz. Telefonunuzda operatör üzerinden aldığınız hizmet varsa (ör: 3G veya EDGE), Wi-Fi’ı kapatmanızı ve hizmet sağlayıcınızın bağlantısını kullanarak bağlanmanızı tavsiye ederiz. Bu da sorunu çözmezse, lütfen telefonunuzun Ayarlar kısmını açın ve tarih ve saat otomatik ayarlarının açık olduğundan emin olun.

Şifrem çalındı veya şifremi unuttum hesabıma giriş yapamıyorum

Şifre sorunlarında hesaplar kesinlikle kurtarılabilmektedir.

Talep formu için Tıklayın;

dallass

dallass

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefona sahip olupta aynı hataları alan arkadaşlar,
instagram'ın şimdiye değin çıkan tüm versiyonlarını denedim,
neredeyse tümünde ya hiç açılmadı yada hata verdi ama en sonunda
instagram 6.14.0 versiyonu telefonda çalıştı bilginize...

Üst Alt