(Çözüldü) Fifa 2013 Gamepad Ayarı Yok mu? Rezalet!

 • 8 Ekim 2012
 • 17957 Okunma
 • 9 Cevap

 1. Gamepad ayarlarının yapılışı:

  Fifa 2013'ü açın. Customize Fifa > Settings > Controls > Controller konumuna erişin ve gamepadden LT tuşuna basıp sayfayı değiştirin ve aşağıdaki resimlere bakarak ayarlarınızı yapın:

  İpucu: Tuşların görevlerini değiştirmek için, değiştirmek istediğiniz tuşun üzerine gelip klavyeden Enter'a basın ve yeni atamak istediğiniz tuşun üzerine yön tuşlarıyla gelip tekrar Enter'a basarak değişimi yapabilirsiniz.  PES 2013'te Settings.exe'den istediğim gibi Gamepadlerdeki tuşları doğru atayabiliyordum. Fifa'da böyle bir EXE dosyası yok. Oyun Snopy marka gamepadi tanıyor ancak tuşları karma karışık. Benim gamepadde LT,RT,LB,RB,Select,Start tuşlarının yerlerinin değişmesi lazım. Oyunun içinden değiştiriyorum saçma sapan oluyor.

  Fifa'da Gamepad ayarları yapılamıyor mu nedir bu rezalet?
   


  Yazan: Rambo_FT
 2. Eğer yoksa gerçekten kötü. :D
   
 3. Gamepad ayarı yok ancak tuşları nasıl ayarlayacağımı öğrendim. Tuş ayarlama bölümünde değiştirmek istediğim tuşun üzerine gelip Enter'a basıyorum sonra hangi tuş ile değiştirmek istiyorsam onun üzerine gelip tekrar Enter'a basıyorum. Böylece tuşlar değişmiş oluyor.

  En kolayı PES'ti. Açıyorsun Settings.exe'yi, gamepad ayarına giriyorsun, kendi gamepad'inden tuşlara basıyorsun yanlış olan varsa resimdeki düğmelerin üzerine tıklıyorsun senden bir tuşa basmanı istiyor, sen de doğru olana basıyorsun :)
   
 4. yok böyle bişi arkadaş sanki oyunu ayar yapmasınlar ne gerek var düşüncesinde yapmışlar.. fifa şu işi adam akıllı yap ya yıllar sonra pesden sıkılıp yüklüyorum yapacağın işe sövdürüyorsun arkadaş!!!
   
 5. tus ayrlarının nasıl yaptınız resım koyunda ona gore yapalım
   
 6. Konuyu düzenledim.
   
 7. ılk gırısı nasıl yapcaz.. bunu yaptım yazı olanlar nasıl olcak

  - - - Eklendi - - -

  hız nerden ayarlanıyor kosmaya bassam bıle yavas
   
 8. İlk girişi derken? Eğer "Assisted" gibi ayarlardan bahsediyorsan, onların hepsini "Assisted" yap :) Ben öyle yaptım.


  - - - Eklendi - - -

  Biraz ingilizce ve birazda gamepad bilgisi gerekiyor. Sağ ön üstteki düğme koşturuyor. Bunun ayarı da "Player run/modifier" dır.
   
 9. sonradan fark ettım
   
 10. Yıllardır pes oynuyorum hadi değişiklik olsun dedik para verdik yükledik.dedikleri kadar var lanet olsun fifaya pes'e devam
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/01/2019 - 12:53