Codec'siz MxPlayer v1.7.38

Sponsorlu Bağlantılar

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi
Codec'siz MxPlayer v1.7.38
Arkadaşlar Merhaba. Evet başlık açılımını anlatayım. MxPlayer Pro'u ayrı bir parçasıyla kullanmak zorunda kalıyoruz. Bu sisteme ekstra bir yük ve ağırlaşmış bir video izlememize sebep oluyor ben gerekli düzenlemeleri yaptım ve SADECE TEK BİR UYGULAMA HALİNE GETİRDİM. Bu uygulamayı sevenler daha da çok seveceklerdir..
Uygulama versiyonu v1.7.38
"armeabi-v7a"

Android sürüm 2.3+
Boyut 7 MB
Link

NOT: Sadece türkçe dil mevcut bütün diller silinmiştir... Root gerektirir.
Konu bana aittir:turkiye:
Resimler

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: tuareq ve Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler, birkaç tane görsel eklerseniz sorunsuz bir konu olacaktır :)

deneysim

Üye
Mx playerin şu iptv kanallarını izlerken programdan atmayanınıda bir yapabilseniz süper olacak. Bu playerin iptv kanallarını izlerken programdan atmaması için ne yapmak gerekiyor. ?

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi
bu nu denemenizi öneririm telefonunuzun özelliklerini yazarmısınız

• Beğen
Tepkiler: deneysim

deneysim

Üye
Sm-g530fq( samsung grand prime) denedim buda atıyor.

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi
Önbellek yüklemesi gerçekleşmediği için sorun yaşamaktasınız. Önbellek için >>dosya yöneticisi>>android>>data>> >>cache>> klasörüne bakınız yoksa ekleyiyiniz

deneysim

Üye
Dosya yöneticisi>>android>>data....bazı dosyalar var. Fakat com.mxtech.vodeoplayer.pro yok.
>>cache klasörünün içine baktım. ''Dosya yok'' diyor. Ne yüklemem gerekiyor?

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi
Dosya yöneticisi>>android>>data....bazı dosyalar var. Fakat com.mxtech.vodeoplayer.pro yok.
>>cache klasörünün içine baktım. ''Dosya yok'' diyor. Ne yüklemem gerekiyor?
> >>cache kolasör muvcut mu mevcut ise içeriği temizleyiniz

deneysim

Üye
Mevcut. İçeriği nasıl temizleniyor?

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi
Mevcut. İçeriği nasıl temizleniyor?
sdcard/android/data/com.mxtech.videoplayer.pro/cache/ sil dosyaları

uygulama ayarları>iptv uygulaması>çerezler sil.

aynı yolda mx sin çerezini sil.

rewaz

Üye
Teşekkürler fakat, açılmıyor ve bileşen dosyaları bozuk yada android dahili modülleri mx güncel durumu ile uyumlu değil diyor.
Data dosyasına mx klasörü açtım.

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler fakat, açılmıyor ve bileşen dosyaları bozuk yada android dahili modülleri mx güncel durumu ile uyumlu değil diyor.
Data dosyasına mx klasörü açtım.
MX armeabi-v7a neon sürümü ile codekli yani telefonuzun istediği MX sürümünü codec i bana yazın tek APK sunarım

rewaz

Üye
MX armeabi-v7a neon sürümü ile codekli yani telefonuzun istediği MX sürümünü codec i bana yazın tek APK sunarım
merhaba telefon Le max 2 snopragon 820 işlemcili ..ArmV7 Neon codek isteginde bulundu

tuareq

Üye
Arkadaşlar Merhaba. Evet başlık açılımını anlatayım. MxPlayer Pro'u ayrı bir parçasıyla kullanmak zorunda kalıyoruz. Bu sisteme ekstra bir yük ve ağırlaşmış bir video izlememize sebep oluyor ben gerekli düzenlemeleri yaptım ve SADECE TEK BİR UYGULAMA HALİNE GETİRDİM. Bu uygulamayı sevenler daha da çok seveceklerdir..
Uygulama versiyonu v1.7.38
"armeabi-v7a"

Android sürüm 2.3+
Boyut 7 MB
Link

NOT: Sadece türkçe dil mevcut bütün diller silinmiştir... Root gerektirir.
Konu bana aittir:turkiye:
Resimler

virüslü görünüyor taramada

mersimersi33

mersimersi33

Üye
    Konu Sahibi
virüslü görünüyor taramada
Taramayı hangi uygulamayla yaptınız ?

Ayrıca şunu söylemek gerekirse Linux alt yapılı bir sistemde virüs olasılığı olmuş olsa inanınki şuanda android kullanımı biterdi. Şunu söylemek daha açık olur bu uygulamanın şirketinin ne kadar dürüst iş yaptığını inceleyiniz. 3. parti uygulamalar içinde media oynatıcısı olarak MX kesinlikle kullanılan ilk uygulamadır. Kodları incelenmiş ve temizdir veri alış verişinde servisleri iptal ettim. Sorunsuzdur. +codec(NEON) gerektirmez Dahildir. Son olarak bazı şirkertler(anti virüs) yapımcıları gıcık aldığı markalara savaş açmakta ve buda diğer(anlaşmalı uygulamalar için uyarı vermemektedir) "ticaret hilesi".
merhaba telefon Le max 2 snopragon 820 işlemcili ..ArmV7 Neon codek isteginde bulundu
Neon codec'li dahildir siz yüklemede yanlış yapmış olabilirsiniz tamamen eski MXleri siliniz eğer sorun yaşıyorsanız indirilen codec'i bana gönderiniz yada versiyonunu veriniz

Üst Alt